Мати драконів• 20 апреля в 17:32
А ви знаєте людей, до яких ДІЙСНО з віком прийшла мудрість?
Так прийнято вважати, що старий=мудрий=досвідчений, але в реальності - всі, кого я знаю 60+ - не отримали ту вікову мудрість. Відсутність інтелекту, розмови = набір кліше, фрази з телевізора, чорно-біле мислення та намагання всіх повчати, часто - відсутність елементарного виховання та манер. Дивуєшся, ЯК ТАК людина прожила життя...
Дуже б хотілось поспілкуватись з такою людиною в віці, яку можна слухати годинами і вона може щось цікаве розповісти, дійсно поділитись мудрістю, а не бризкати жовчу та обговорювати всіх навколо та болячки.
Ви знаєте таких? Дуже цікаво))
Вишнёвая Леди• 20 апреля в 17:36
Я знаю только наоборот, с возрастом пришла тупость ...
Хотя вру. Встречался мне один человек. Академик . Общались когда ему исполнилось 75 . Удивительный ! Остроумный, грамотная речь , рассказывал понятным языком о своём направлении в работе . Масса удовольствия от общения .
Но это было один раз в жизни .
Полюю на дрони• 20 апреля в 17:33
Если в молодости не было ума, то и на старости мудрости неоткуда взяться.
Дама_с_караваем• 20 апреля в 17:36
если взять условно человека в 20 и 60 - то старый по умолчанию мудрее
он что то прожил
ЛеньГуглить_правда• 20 апреля в 17:36
Так знаю. Колеги на роботі, в більшості це чоловіки. Сусідка в мене була, тато генералом був. Дуже розумна бабуська. Слухала з відкритим ротом. Ми спілкувались. Вчителі в мене були чудові, в школі, передпенсійного віку. Але це було ще в радянські часи.
.
Мама Карло• 20 апреля в 17:38
не знаю таких, в основному ото шо ви написали - типові фрази, здоров´я, не смішні шутки і т.д
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 апреля в 17:39
Виховання та манери закладаються у дитинстві як і інтелект,він чи є,чи його немає незалежно від віку,а фрази з телефізору,нам замінили фрази з інтернету,невміння будувати діалоги і кліше це у людей середнього віку також прогрессує,достатньо зайти тут в любу тему.Звичайно кожне покоління вважає себе мудрішим,розумнішим за попереднє,але це далеко не факт
ЛеньГуглить_правда• 20 апреля в 17:42
Все залежить від вашої роботи, автор і кола спілкування. Якщо ви науковець, викладач універу, керівник підприємства, видатний хірург, то поруч будуть люди відповідного інтелекту.
Парасюха• 20 апреля в 17:42
ко мне пришла в 52 года
раньше я переживала из-за любой мелочи
сейчас моя мудрость не дает мне переживать вообще
раньше я переживала из-за любой мелочи
Диви яка я пава!• 20 апреля в 17:43
Якщо з молоду дурне, то звідки та мудрість на старості буде?
Її ж не видають порціями в 50, 60, а в 70 на тобі подвійну.
Є люди цікаві по життю, от і все.
Диви яка я пава!• 20 апреля в 17:47
Ответ дляПарасюха
ко мне пришла в 52 года
раньше я переживала из-за любой мелочи
То до вас не мудрість, а здоровий похуїзм прийшов. Вітаю, класна штука!)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 апреля в 17:46
Ответ дляДиви яка я пава!
Є люди цікаві по життю, от і все.
Згодна з вами,бо молоду,або середнього віку людину також важко знайти,щоб хотілося годинами слухати)тому так діло не у віці зовсім
Мамина квіточка• 20 апреля в 17:49
Так, це моя тітка, мамина сестра, ще бабуся покійна така була. Всі інші не підпадають під задані умови.
Я в дамках• 20 апреля в 18:20
Мені 45. і лише після 44 я почала відчувати якусь мудрість, усвідомленність і тд
до того було щось в стилі ’якось воно буде. давай просто радіти життю’
Вишиванка• 20 апреля в 18:22
Знала. Но человек был психиатром, стал коучем, постоянно учился, развивался. В 65 лет очень мудрый и умный.
Но мудрость тут понятие вообще относительное. Моя бабушка была не грамотна. Плохо писала и читала. Не могла вести умных бесед. Но все её любили потому что она была очень доброй. Всем помогала, поддерживала, просто божественно готовила и была воспитана.
Распутница• 20 апреля в 18:37
Ви зараз плутаєте від початку розумну людину і людину, до якої мудрість прийшла з досвідом. З розумною цікаво спілкуватись в будь-якому віці. Мудра - ну просто буде транслювати всім відомі істини.
Стетоскопуло• 20 апреля в 18:38
Это я, очень на это надеюсь.
По крайней мере моя жизнь изменилась в лучшую сторону благодаря то, что я сознательно менялась
ДелайКак_Я• 20 апреля в 18:43
Ответ дляДама_с_караваем
он что то прожил
Не згодна. Більшість сучасних 20річних людей розумніші за більшість 60річних.
Стетоскопуло• 20 апреля в 18:44
Ответ дляВишнёвая Леди
Но это было один раз в жизни .
Круг общения если бы у вас был академический/ литературный, то слышали бы чаще. Но совсем не факт, что такой человек мудр в житейском понимании.
Грамотная речь и мастерство в своей отрасли совсем не гарантия, что с ним приятно жить.
Дама_с_караваем• 20 апреля в 18:44
Ответ дляДелайКак_Я
не принимайте все буквально
очень много умной и толковой молодежи
но мудрость это другое
очень много умной и толковой молодежи
но мудрость это другое
Божа кульбабка• 20 апреля в 18:45
Інтелект та мудрість то якось трохи різні категорії. До того ж інтелект може страждати через когнітивні порушення.
ДелайКак_Я• 20 апреля в 18:45
Ответ дляДама_с_караваем
не принимайте все буквально
очень много умной и толковой молодежи
но мудрость это другое
очень много умной и толковой молодежи
но мудрость это другое
Так 20річні зараз і мудріші за 60річних.
Дама_с_караваем• 20 апреля в 18:46
Ответ дляДелайКак_Я
в чем это проявляется?
ДелайКак_Я• 20 апреля в 18:48
Ответ дляДама_с_караваем
в чем это проявляется?
В розумінні людської психології. У людей 60+ з цим часто пробоеми. І взагалі вони не розуміють сучасний світ, не гнучкі, часто не хочуть дізнаватись нове.
Дама_с_караваем• 20 апреля в 18:50
Ответ дляДелайКак_Я
сложно что то ответить
потому как может и 20 летний быть мудрым не по годам, и старый дурак дураком
это все надо рассматривать индивидуально
Мати драконів
• 20 апреля в 19:32
Ответ дляСарафанное радио
Да знаю - я
Тоді поділіться хоч тут - які уроки або життєві висновки ви б хотіли передати молодим?
Оно само купилось• 20 апреля в 19:45
Ответ дляВишнёвая Леди
Но это было один раз в жизни .
Но он наверняка и в 30 не дурак был.
Так именно, чтоб поумнели - ни разу не встречала. А вот проседание когнитивных функций с возрастом сплошь и рядом