Домашня Зюзя• 21 декабря 2024
Де можна напрацювати досвід психологу-початківцю? Ви б пішли за символічні кошти
Чи звернулись би ви до психолога початківця, за символічні кошти?
Яку б сумму ви могли безболісно заплатити психологу без великого досвіду?
Освіта вища, курси, сертифікати. Досвід мінімальний.
ПультОт_БМВ• 21 декабря 2024
Ответ длянеДоПриличий
Справа не в грошах.
Якось не дуже хочеться довіряти своє психічне здоров´я новачку.
Хай тренується в ролі асистента абощо, але не зразу в самостійне плавання.
Це не про психічне здоров´я. Ви плутаєте психолога з психіатром
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Тренуватись безкоштовно на травмах інших
Ну таке
Я б конкретно не пішла, щоб розкопали потім все що можна, те що і не турбувало
Безкоштовно для досвіду можна пробувати безкоштовну психологічну підтримку, волонтерство, для людей які потребують зараз цієї допомоги
Ну таке
Так, це варіант.
Я вважаю, що головне не нашкодити, в першу чергу.
За важкі випадки братись навіть деяким психологам з досвідом не потрібно.
В мене був досвід розшифровки інтервʼю пацієнта з клінічним психологом, для дисертації. Маю розуміння, що люди іноді відчувають і наскільки то серйозно.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляКокошинЭль
Вам правильно написали - гривен 200 было бы не жалко. Но я ходила и психологу за большие деньги- большого профессионализма я не увидела.
Дуже часто так буває, що справжній професіонал коштує в рази дешевше самовпевнених самозванців. Зараз навчаюсь з дівчиною, що вже 10 років практикує не маючи освіти! Реально. Вважає себе психологом. Дає поради. Таке…
Забобонний фрукт• 21 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
А чому?
Ну а чем он поможет? Вот у меня: хроническая болезнь по неврологии, долги, вынуждена жить с папой-алкашом и псих.больной мамой, я с западной и аренда дорогая.
Психолог подскажет как уговорить кредиторов списать больше %? - это на форум должников или к юристу.
Психолог ’изменит моё отношение’ к папашке-алкашу? - он недавно пробухал 10 тыс грн, за аренду пая. А у нас долг за свет 5 тыс. И какое-же ’правильное отношение’ у меня должно появиться?))
Или психолог поможет переселенцу з Херсонщины с арендой, работой и ’научит дышать по квадрату’ если во Львове очередной раз ’чому не українською’,’чого понаїхали?’.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ длянеДоПриличий
Справа не в грошах.
Я думала про таке. Але ж колись потрібно починати самостійно буде.
В мене є цікавий досвід. Конфіденційний.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Чем вообще психологи занимаются? Расскажите кто-то пример кому помог от чего такой специалист.
Мені дуже допоміг звичайний безкоштовний психолог в поліклініці.
Були початкові симптоми депресії.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
В поліклініках набивають досвід.
7000 ставка.
Я б пішла б, якби взяли :)
Біля дому.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляТарабарщина
Когда я работала на первой в жизни работе, то у меня было огромное желание обратиться к психологу. Но мне и так копейки платили - мне с моей зарплаты (а точнее не зарплаты - мне платили голую премию) было нечем платить. Бесплатно я бы пошла - но те контакты психологов которые у меня были на тот возраст, мне выдавались на работе для помощи людям (а потом меня ещё начальник заставлял писать списки, сколько человек из нашей организации обращалось к специалистам по месяцам пофамильно всех обращавшихся - если бы я тогда имела свой теперешний ум, то я бы пошла таки к психологу, но себя бы при подаче списков не показывала).
Я выросла морально и психологически. Сейчас бы я такое отношение к себе не допустила. Но тогда, много лет назад, если бы я пошла вовремя к психологу, то я бы терпела такое отношение к себе максимум год - а вышло 3. Но сейчас не о чем говорить. Всё было - и ушло. Не о чем вспоминать.
Я - другая.
Автор, попробуйте и вы сначала оказывать услуги бесплатно, а потом если кому-то зайдёт - начать брать с человека деньги (или с его родственников (иногда сам человек не понимает, зачем ему платить психологу, когда можно с другом выпить и ему всё рассказать. Вот только советы пьяного друга - это обычно ерунда; а вот психолог может натолкнуть на правильные мысли.
Начните со студентов или военных.
Я - другая.
Начните со студентов или военных.
Психолог, як ви правильно написали, порад не даватиме. Але дійсно, може дуже допомогти правильними питаннями:
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляКубик Рубика
Ходила в Києві на розстановки по хелінгеру
До психологів ))
і ось одна з них добавила мене в друзі на фб
Мама Мія кіргуду
Кожен її допис - понос слів, де пʼять помилок в слові, закінчення не правильні, крапки - коми відсутні взагалі ….
Я спочатку подумала - ну пьяна може написала …
Далі вона вийшла в ефір на фб , без ліфа, сіськи в обидві сторони розкидані, на голові макарони жирні, під деревом десь сидить і запрошує на сеанс ….
Цирк
95 квартал 😃😃
Думаю, кому я по 1500 грн давала …
За що
До психологів ))
Мама Мія кіргуду
Цирк
95 квартал 😃😃
Думаю, кому я по 1500 грн давала …
За що
Яке прийняття себе! Я в захваті! (Сарказм) :)))
Розстановки то не моє, якщо що.
Забобонний фрукт• 21 декабря 2024
Автор, у школі Ви дійсно можете принести користь, працюючи тьютором. Навіть у США вже давно критикують підхід - просто дати гіперактивній дитині таблетки. Мій брат заїкався в дитинстві і йому допоміг психотерапевт-психіатр, за місяць десь, без ліків.
Бо дитячий мозок ще дуже нейропластичний, розвивається і змінюється.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я б і 100 грн психологу не заплатила. За газ плачу 110 грн і явно більше потрібен)
Автор, якщо хочете досвід і якийсь дохід, ще можете піти у школу тьютором для ’особливих дітей’. Там дійсно потрібен психолог для корекції поведінки в суспільстві.
Якщо хочете просто ’для галочки’ мати досвід - на гарячу лінію психологічної підтримки. Звонила, коли лікарі ставили епілепсію під?. ’Харашо, все будет харашо’, от і безкоштовна консультація🤣🤣🤣
Я теж колись на такі гарячі лінії зверталась. Надто шаблонно. Школа - можливо, але не особистим тьютором.
Катря Харківська• 21 декабря 2024
Автор, пропоную себе в якості піддослідного кролика. В мене є проблема, наламала дров, треба якось виправляти, а не бачу напрямку. Треба з кимось поговорити. Візьметесь? Пишу відкрито, якщо цікавить моя пропозиція, пишіть
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Я б спробувала, може це талант від бога)
А може :)
Насправді доля таланту потрібна, це точно!
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляОксана -1f11
Ідіть працювати в школу: гроші мінімальні, роботи повно
Розглядаю цей варіант на якійсь час.
Кубик Рубика• 21 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Розстановки то не моє, якщо що.
Писати з помилками в 50 років дописи, щоб всі читали ту маячню …
Я раз зробила зауваження в особисті.
Ви тут помилки зробили в реченні, букви в словах пропустили ( Збирємось в чтверг по Київу…), а Києву через Є 😃
А потім дивлюсь - вона так і пише
Що попало
Думаю - ну шо ти толкового мені можеш порадити, коли ти голову не вмієш мити і бюстгальтер одягати
Я раз зробила зауваження в особисті.
А потім дивлюсь - вона так і пише
Що попало
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну що вам сказати… звісно таких проблем психолог не вирішить. Але якщо вам погано психологічно від того всього, то може стати легше. Хоча б в моменті.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую за ваш коментар! Можливо, так.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляКубик Рубика
Я раз зробила зауваження в особисті.
А потім дивлюсь - вона так і пише
Що попало
Я раз зробила зауваження в особисті.
А потім дивлюсь - вона так і пише
Що попало
Згодна з вами!
Кубик Рубика• 21 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Згодна з вами!
Виходьте і ви в ФБ
Прямі ефіри
Запрошення
Пишіть дописи українською
Групу в телеграмі створіть
За півроку буде результат
Прямі ефіри
Запрошення
Пишіть дописи українською
Групу в телеграмі створіть
За півроку буде результат
Забобонний фрукт• 21 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Волонтером для ветеранів, переселенців також не радила б. Військові Вас взагалі сприймати не будуть.
Ще чула що онкохворих ніби скеровують до психологів при онкоцентрі, відкривається все більше приватних будинків престарілих, з хоспісами складно, але вони є. Звісно, робота в таких закладах морально важка, але Вам писали що заплатили б гривень 200 і то подумали б.
Забобонний фрукт• 21 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Щоб ’в моменті’ у мене є гідазепам, іноді 20 грам коньяка)
Дівка в намисті• 21 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Ну таке
Удалено администрацией...
Дівка в намисті• 21 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Мала різні ситуації в житті, шкодую що викинула гроші на психолога і якогось шарлатана, сподіваючись що у мене все-таки психосоматика і плацебо допоможе
Тому що психіатр після невдач з антидепресантом скерував до епілептолога повторно, а я боялася, інший невропатолог до цього вже залякав. Боялась гіркої правди, от і платила психолухам.
Вибачте, що саме ви лікували у психолога ?
Просто у дочки 12р напади епілепсії. Діагноз нема. Мені сьогодні порадили звернутися до психолога, мовляв, можливо це психосоматика.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
С военными готовы работать? Обращайтесь в гос больницы , госпитали.
Маю двох братів - військових. Мене не лякає.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
А чому мене військові сприймати не будуть?
Як би там не було, але ж всі колись починають.
Басноплетка• 21 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Сейчас востребованы вакансии , к сожалению много военных с птср.
Басноплетка• 21 декабря 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
По разному на самом деле может быть. Я в военном госпитале работала. Были изнасилования на рабочем месте , но я вам так скажу , если правильно себя поставите, не легкомысленной, серьезной, нацеленной на трудовые отношения то и относиться будут соответствующе.
Домашня Зюзя
• 21 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Навряд чи комусь прийде думка мене гвалтувати. Я вже не молода і не струнка
В шоколаде• 08 января 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Психолог поможет с этим жить и не полететь кукухой)