Кров з молоком• 21 декабря 2024
Є колонки для дитини слухати музику
Підкажіть будь ласка,дитинка маленька дуже, мама вмикає гарну музику спркійну( користується телефоном)
Я думала купити на подарунок колонку.
Питання може є щось цікаве для діток, щоб можна було мелодію включити
Я думала купити на подарунок колонку.
Глас_Народа• 21 декабря 2024
Можно купить музыкальную шкатулку, они красивые и дети залипают на них. Либо обычную портативную колонку и на ней включать музыку с ютуба. Мы засыпаем под такую музыку
Телячі ніжноСті• 21 декабря 2024
У сина така колонка вже багато років. Як її тільки не кидали )
В характеристиках писали що вона водонепроникна, але ми не перевіряли. Можна ввімкнути підсвітку. Прикольна штука.
Кров з молоком
• 21 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Класна, супер
Передивилася весь інтернет
Немає зараз їх в наявності
Передивилася весь інтернет
Немає зараз їх в наявності
Кров з молоком
• 21 декабря 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Знайшла на промі 3000 грн
Блін бачу раніше були і 800 і 1000
Телячі ніжноСті• 21 декабря 2024
Ответ дляКров з молоком
Знайшла на промі 3000 грн
Блін бачу раніше були і 800 і 1000
Ого.. я думала вона зараз до 2 тисяч буде… а воно аж так о_О