Пасти Ла• 21 декабря 2024
Звідки мене знає заступник директора?
Працюю за кордоном на підприємстві вже 8 місяців, у нас працюю близько 300 людей, а може більше. Більшість з них я навіть не знаю. Я здивувалась, що мене звідкись знає заступник директора. З ним особисто ніколи не пересікалась не говорила, він мені останнім часом посміхається, а вчора дізналась, що він
знає навіть як мене звати та багато чого ще. Як він про мене дізнався?