Можу брикнути• 22 декабря 2024

Покажіть ваші сервізи

Не на кожен день, для особливих подій або гостей.
Дякую
Фрау Донна Роза• 22 декабря 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Ваше хобби - дорогое удовольствие?
Не дешевое но я это расцениваю и как инвестиции. Редкие предметы со временем только дорожают и коллекционеры за ними тоже охотятся
Поліпривіт всім• 22 декабря 2024
Ответ дляБлагоуханочка
фото
О, и у меня есть такой сервиз, берегу его как память о маме. Он, действительно, очень красивый и необычный как для советских сервизов 60-х годов прошлого столетия.
Мрії у вирії• 22 декабря 2024
Мене тут зафукають,але я люблю свою ’мадонну’,якій вже 39 років.
І кришталь.
І мельхіор.
На Новий рік.
А на Святвечір в нас глиняний словянський посуд.
anikeeva• 22 декабря 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
А я збираю англійський фарфор, Royal Worcester Lavinia та Капусний лист))
Спішу - перекидаюсь• 22 декабря 2024
Ответ дляБлагоуханочка
фото
Все ржут, а он удобный и позолоты там дохрена
a.ostroverh• 22 декабря 2024
Ответ дляanikeeva
Мне кажется, если бы я увидела её до wedgwood wild strawberry, то сервиз собрала бы с нее
Но нет, первым увидела кодлер, влюбилась, и понеслось
При этом я яйца жидкие не переношу))
Завжди недо...• 22 декабря 2024
Ответ дляanikeeva
Я теж капустяний лист збираю від пінхейро є і англійський. Як на мене, він дуже апетитно завжди виглядає.
Бритоножка• 22 декабря 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Отаке. Без заморочок і щоб з моди не вийшло.
Правда, глибокі тарілки докупили не з цього набору, а зі схожого. І для чаю колекційні чашки однакової форми, бо вони просто мімімі
Добрий вечір. А напишіть, будь ласка, назву фірми і серію. Сподобався набір ваш. А які чашечки купили?
anikeeva• 22 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
У мене такої мисочки немає)) але так, білий лист дуже класно виглядає з Бордалло.у мене зелений лист є,краса))
Фрау Донна Роза• 22 декабря 2024
Ответ дляanikeeva
Я себе заварник из этой серии осиавила, Wedgwood Stratford
Крапипопка• 23 декабря 2024
Ответ дляХикориДикори
Вчера ездила по просьбе подруги выкупать десертный сервиз Катарину Weimar.
Кобальт 1977 года.Фото из интернета,так как выкупленный сложен в коробке.
Дуже гарно.Якщо,не секрет за скільки вдалося купити?
anikeeva• 23 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Мені подобаються тарілки у них,форма незвична.
Великий сатирик• 23 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Я обожнюю посуд і колекціоную різний від фарфору до якісної кераміки, є і Вілерой пару колекцій, Норітаке, Хевіленд, Пінхейро, та інші. Дещо з моєї колекції.
Это очень красиво! ❤️
Завжди недо...• 23 декабря 2024
Ответ дляanikeeva
Чудо 🥰
Фрау Донна Роза• 23 декабря 2024
Новая тарелка Grindley
Фрау Донна Роза• 23 декабря 2024
Ответ дляanikeeva
Какая интересная форма с молочником
anikeeva• 23 декабря 2024
Ответ дляФрау Донна Роза
Какая интересная форма с молочником
Це ягідна корзинка,вона у багатьох англійських наборів є .дуже красиво сирники,оладки,і сметана чи якесь варення в бокові)
дамаАмстердама• 23 декабря 2024
Ответ дляМожу брикнути
Дякую я теж ввагаюся між кобальтом із золотом і простою золотою облямівкою
Інколи тягне на квіточки
Це гості поїли, ти спочатку все готував, а плтім руками мити... Оту позолоту та кобальт в посудомийку не можна.
автор Можу брикнути • 23 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама