Басноплетка• 22 декабря 2024
Які препарати тримаєте в аптечці і вважаєте дієвими при простуді для себе, дітей
Власне, хочу купити завтра препарати , бо щось ми останнім часом хворіємо - нежить, горло, кашель нежить. Без температури (або 37.5). Знаю, що фарм ринок не стоїть на місці і точно є якісь спреї, краплі які полегшують стан і допомагають швидше одужати. Мова про легкі форми простуди. Дітям 6 і 11, і я вже 3 раз за місяць з нежиттю.
У мене в аптечці:
спрей Олефар (масло масляне, не знаю чи рекомендувати)
краплі Віброцил (мені розкладає добре ніс, але треба щось ще)
Лазолван для інгаляції
ну і дитячі нурофен (є сироп і таблетки) і парацетамол сироп
парацетамол дорослий.
Усе... Порекомендуйте чим полегшуєте собі життя. Афлубін, Енгістол колись радили- купувала. Перший ще нічого, а в чому прикол Енгістола так і не зрозуміла, бо Афлубін при перших ознаках якщо часто пити то допомагає, трохи легше стає.
У мене в аптечці:
Лазолван для інгаляції
парацетамол дорослий.
Мама Чели• 22 декабря 2024
Ибупрофен, фервекс и витамин С
Для горла Декатилен, стрепсилс интенсив.
Мандолина Бу• 22 декабря 2024
Дітям нурофен, собі ефералган і німесил, або нурофен теж. Все. Пити багато при грві
Акуна_Матата• 22 декабря 2024
Багато фігні в аптечці, але те що подобається:
Евказолін від закладення носу.
Тос-май від кашлю.
Фіорда при сухому.
Масло какао теж .
Від горла фурацилін, целіста ( мірамістин) його і в ніс теж.
Соляний розчин або фіз розчин для промивання.
Евказолін від закладення носу.
Тос-май від кашлю.
Фіорда при сухому.
Масло какао теж .
Дайте подумать• 22 декабря 2024
Інгаляції без рекомендації лікаря не робимо. Каплі еваказолін аква. Ріназолін. Тантум верде спрей для горла. Цукерки для горла різні. Ібупрофен від болю в горлі. Трахісан. Хьюмер. Морозиво))) від кашлю раніше був сироп лазолван , проспан. Давно не кашляли тож немає зараз
ГонУрова дівка• 22 декабря 2024
Дитині: нурофен, парацетамол (сиропи), називін (проти нежиті), афлубін.
Собі: нурофен (їм дитячий)), евказолін.
Нам цього завжди було достатньо.
Собі: нурофен (їм дитячий)), евказолін.
Нам цього завжди було достатньо.
from Ukraine• 22 декабря 2024
Для себя - синупрет форте, этацид, таблетки т-септ, декатилен, нимесил
ФруктЕщеТот• 22 декабря 2024
Детей нет, себе: нимесил, пароцетомол, доктор мои леденцы, пертусин при небольшом кашле, калина в морозилке, при горле йокс, спрей каметон оч классно при сухом горловом кашле типа асматического, назол, ну и аб немного чисто на случай как в начале войны..
Залізна пані• 22 декабря 2024
Сейчас болею и пью чаи готовые в пакетиках.Инста,Имбирь+лимон + ещё третья добавка, забыла название. Панадол пью и капли в нос типа Нокспрей
Весела бджілка• 22 декабря 2024
Від болі сильної в горлі - хепі лор (він з лідокаїном).
Щоб на 12 годин ніс розблокувати - лоратек спрей
Щоб набряк зняти який до гаймориту-фронтиту призводить у мене - гормональні спреї типу флікс. Зараз мометазон є.
Пульмобриз від кашлю.
Залізна пані• 22 декабря 2024
Ответ дляВесела бджілка
Пульмобриз від кашлю.
Хепиллор для горла
.Тоже есть дома
Весела бджілка• 22 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
Хепиллор для горла
.Тоже есть дома
Так, миттєве полегшення.
Омлетик• 22 декабря 2024
Гропринозин помогает при первых признаках, также с iherb immune 4 хорошо помогает. Часто начинало болеть горло вечером или начальные признаки простуды, выпивала 1 таблетку и наутро уже все норм
Басноплетка
• 22 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
Дякую, завтра придбаю
Топтунша• 22 декабря 2024
В мене приблизно як у вас
Назік
Назонекс (для молодшої по рекомендації ЛОРа, тому як часто соплі закінчуються отитом)
Степсілс та Ісла моос
Гексаспрей
Нурофеф
Віт С - 500
Назік
Степсілс та Ісла моос
Гексаспрей
Нурофеф
Віт С - 500
Просто Фіфа• 22 декабря 2024
Аквамаріс, аквамакс, нурофен, синупрет, тантум верде, ісла, ісландський мох, дикатилен, нокспрей, віміс, ізофра...
іронічна антитеза• 22 декабря 2024
Дітям в такому віці достатньо пити багато рідини і все.
Які інгаляції з лазолваном?
Сорі, але імунітету у дітей не буде з икким лікуванням
Які інгаляції з лазолваном?
Топтунша• 22 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Дякую, завтра придбаю
Не треба Гропрінозин, говорю вам як лікар та мати 2 дітей. Другий препарат, той що з Айгербу не знаю, нічого сказати не можу
Басноплетка
• 22 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
Скажіть вашу пораду- є щось на початкових стадіях, що допомагає імунітету. Окрім чаїв і меду, звісно. Афлубін дієвий на ваш погляд?
Топтунша• 22 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ізофра та Полідекса гарні препарати, але для звичайної ГРВІ напевно не потрібні
Топтунша• 22 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Ні, Афлубін не вважаю ефективним. Я віддаю перевагу віт С
Просто Фіфа• 22 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
Які препарати тримаєте в аптечці і вважаєте дієвими при простуді для себе і дітей
Басноплетка
• 22 декабря 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Які інгаляції з лазолваном?
Лазолван у мене є в аптечці, проте я інгаляції роблю при кашлі, коли лікар назначає. Там просто велика пляшка, тому у мене це є. При перших ознаках простуди ніяких інгаляцій не роблю. У мене ще і Беродуал є в Лорде лишився. Проте інгаляції це лише після назначення лікаря
Руда ліса• 23 декабря 2024
Я сразу пью Амиксин, мне реально помогает не разболется. + Витамин с 1000 , и бузина с айхерба. На ночь фервекс пью, если есть уже прям признаки и слабость. Болею редко.
У ребенка всегда есть помимо базовых лекарств, актифед и Назонекс. Но ребенка я веду к врачу сразу.
Топтунша• 23 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Вище писала. Пост #18
Просто Фіфа• 23 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
Вище писала. Пост #18
А я вам не питання ставила, а процитувала автора