Смешнюча• 23 декабря 2024

Змагання під час тривоги

У вихідні були спортивні змагання. Що перервались під час повітряної тривоги. Але так як не було повідомлення про ракети чи шахеди і якийсь канал написав, що небо чисте, то змагання продовжили. Хоча при цьому повітряна тривога ще була. Звісно у виступі діти спрацювали гірше ніж могли і були помилки. І моя дитина також зробила помилки. Тренер вважає, що виступ під час повітряної, то не причина помилок. Відсутність батьків під час виступу дітей, то також не причина помилок.
Що ви думаєте з цього приводу?
(після оголошення повітряної тривоги дітей перевели на перший поверх в коридор за дві стіни, а глядачів заставили вийти з приміщення і іти в укриття в сусідній будівлі і нас не пускали в зал до закінчення повітряної. про те що діти почали виступи ми навіть не знали, а думали, що вони знаходяться в тому ж коридорі).
Так вплинула повітряна на виступ дітей чи ні?
Результат:
вже голосів: 105
69 (65.71%) Всі вже звикли і це ніщо
36 (34.29%) Звісно впливає на стан дітей
Стефанія• 23 декабря 2024
Вважаю що впливає, діти вже шорохаються від кожного гучного звуку
Ниф_ниф• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
звісно нормально. бо вже в 2 класі знають, що потрібен певний час, щоб прилетіли ті шахеди. а якщо летіла б балістика, то ніхто їм би не дозволив виступати. тому вони відспівали свої 2-3 хвилини з батьками з повним залом і всі пішли в укриття.
а в нас було інше. діти виступали самі і не знали причину повітряної (вони були без мобільних всі) і не було кому їх підтримувати.
Стоп, ви самі пишете що діти без мобільних, тобто відбій чи ні, вони не знали. Їм сказали продовжувати виступ, значить відбій, або тренер (судді) вирішили що вже безпечно, так чому хвилюватись.
Це точно як в прислів´ї про ’плохого танцора’.

П.с. я б більше хвилювалась чому не дотримались заходів безпеки, ніж через які саме хвилювання моя дитина виступила гірше.
У доньки в басейні також проводять змагання під час тривоги, якщо чутно вибухи, то всі біжать в роздягальню сушитись, і вже потім, сухі в підвал або батьки забирають.
Намазюкана нішою• 23 декабря 2024
У змагань є положення, регламент? В положенні має бути прописано, які дії на період тривоги. Якщо прописано, що змагання зупиняються в всі повинні йти в укриття, то так в має бути. А якщо так не робиться, то це порушення. Син часто їздить на шахові турніри, завжди під час тривоги змагання зупиняються і діти йдуть в укриття. Якщо діти з батьками, то йти чи не йти - на розсуд батьків.
жар-птица Нюра• 23 декабря 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Це всі батьки дітей спортсменів такі?
Реально перемога для вам дорожча за безпеку?
Не думаю, що всі. Є й нормальні батьки.
Зоя Жорівна• 23 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
в прифронтовых может быть. В Киеве продолжают гулять под вой серены, вот как раз час назад наблюдала, полная площадка школьников.
жар-птица Нюра• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
ви помиляєтесь.
в стартпості головне - це переймаюсь тим, що тренер списує посилки у виступі на погану підготовку дитини. і зовсім не приймає те, що виступ відбувався під час повітряної тривоги.
ось головне.
Так, і в цьому описаному вами головному ані пів-слова, що ви обурені нехтуванням безпеки дітей.
жар-птица Нюра• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Ще раз про укриття.
Діти були за двома стінами. Є шанс, врятуватись, якщо це шахед. Або прильот поруч.
Укриття куди відправили батьків - це підвал панельки - виходить все аналогчіне. Але ще грибок, сирість і відсутність місць на чому сидіти. Зазвичай там нікого з людей не має. Тому дитина залишилась в кращому місці.
Тобто ви стверджуєте, що для дітей там взагалі немає нормально укриття як такого?
Тобто проблема в рази глибша, ніж просто разове невідведення дітей в укриття?
І вам як мамі, це ок?
жар-птица Нюра• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
а залишила в безпечному місці, а не в залі. ви щось плутаєте!
Коридор - це НЕ є безпечне місце. Це не укриття.
Стефанія• 23 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
В Дніпрі теж гуляють, навіть в тривогу з укриття виганяють якщо школу мінують, але коли були уроки онлайн, щось гепнуло і деякі діти заклякли з переляканими очима аж пригнулися
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
В Києві вже канікули. Тому не школярів, а дітей без батьків!
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Я обурена, що помилки моєї дитини списують на невміння! А не на нехтування безпекою і тривогу дитини через повітряну!
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляНиф_ниф

Бо дітям сказали, що повітряна, але ми продовжуємо змагання і всі ідіть в зал.
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
І вам як мамі, це ок?
Так. Там не має укриття.
Мені це не ок.

Це були змагання.
Там моя дитина не тренується!
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Офіційне укриття - ще гірше ніж той коридор
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
У дитини ж є мама,яка була присутня на змаганнях, Але не забрала дитину до сховища. Чому?
Бо ´коридор, де залишила я дитину більш безпечний ніж підвал панельки старої з грибком та трубами!
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляСтефанія
Також вважаю, що впливає. Навіть якщо ви цього не бачите зараз. Потім і розлади психічні можуть бути. Ми ще не знаємо що нас очікує з поколінням наших дітей. Це жахливий експеримент ...
Личко Невеличке• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
тривога на дітей впливала. якщо на виступ, це не вплинуло, то дитина це зажала в собі.
у нас за 2-3 роки найбільш потрібні будуть психотерапевти, бо проблем буде ой як багато в цій царині.
і ще одне, невже так потрібно проводити змагання під час повітряних тривог? невже не можна розрахувати і підібрати таку місцевість, де буде безпечно дітям?
На мою дитину тривоги не впливають щоб ви там собі не вигадували. Коли тривогу не сповіщали організатори змагань, то діти навіть і не знали, що вона є.
Личко Невеличке• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Знаєте, як кажуть про поганого танцора?
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Звісно, якщо дитина не знала, що тривога, то і не впливало на неї, бо вона не екстрасенс. І якщо є тривога і вона не бачила ні прольотів ні ракет ні шахедів, то звісно не впливає.
Але ж це не означає, що на всіх дітей не впливає.
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Знаєте, як кажуть про поганого танцора?
Знаю. І також знаю як насправді це є!
І нові и для танцора головні і може бути така ситуація, що танцора не зможе зробити щось через фізіологію банально.
В дитинстві я грала на фортепіано і як би я не старалась як би не тренувалась, але з своїми короткими пальцями і маленькими кистями не могла б рати ті акорди, не о могли грати діти з довгими пальцями.....
Регионщица• 23 декабря 2024
Конечно дети реагируют, у всех свой уровень тревожности.
Но тренер имеет в виду, что спортсмен должен уметь концентрироваться в любых условиях
Ксерокопия ночи• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
на мою думку, навіть без повітряної, дітям в цьому змаганні призові місця не світили. хоча тренер занадто розхвалювала команду. але було багато сильних команд.
але питання зараз в тому, що дітям кажуть, що ви помилились тому, що не були готові, а не тому, що був стрес від повітряної.
так потрібно працювати над стресовими ситуаціяим, і реакцією на них. але спочатку потрібно визнати цю стресову ситуацію. і коли моя дитина говорить, що не зробила це, бо хвилювалась, що повітряна і пам´ятала вибухи минулого тижня і тому було страшно і не могла сконцентруватись. і тренер замість того, щоб пояснювати, що потрібно відключити мозок, не думати про це чи ще щось в такому стилі, а тренер говорить - це не правда, ти просто була неготова.....то тут у мене шок...
Як на мене, тренер все правильно сказав: дитина не була готова виступати в таких умовах, але це задача тренера навчити її не концентруватись на тривозі. Тренер намагається розвивати мислення зростання, мислення, що багато чого залежить від людини і її зусиль, а не зовнішніх обставин. Вони будуть завжди, як не тривога, то дощ або спека/холод, то гучний натовп, то нові незвичні зали/стадіони і т.п. Тренер має навчити технік, як впоратись із хвилюванням і показати добрий результат, не дивлячись ні на що. На жаль, це знадобиться у дорослому віці. Зараз дорослих ніхто не запитує: хвилювався ти через тривогу чи ні. Спав під обстрілами чи ні. Йдеш і робиш свою роботу попри все. Така поки у нас реальність.
Винник• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
що потрібно було робити? забирати її в гірше місце?
залишитись з нею не могла, там було місце лише для дітей. бо батьки там не поміщались.
Як вже багато разів вам написали, ви свідомо зробили вибір, залишивши дитину під час тривоги, де б то не було, в пішли в окреме від дитини місце. Це вже якось дивно. Потім ви почали пред´являти претензії щодо неналежної безпеки місця, куди під час ваших відсутності відвели дитину. Вам поруч не було, ви дали тренеру чи хто там ще був право вирішувати за вас. Вони і вирішили. Хвилювались би за безпеку дитини, тримали б її поруч із собою. А так не перекладайте відповідальність за ваше рішення та певні недопрацювання дитини на інших.
Винник• 23 декабря 2024
Ответ дляТака бойова Я
Бо там умови погані
Винник• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Бо скоріш за все воно так і є
dahashutka19• 23 декабря 2024
Як добре, що у нас не прериваються на тривогу