Смешнюча• 23 декабря 2024
Змагання під час тривоги
У вихідні були спортивні змагання. Що перервались під час повітряної тривоги. Але так як не було повідомлення про ракети чи шахеди і якийсь канал написав, що небо чисте, то змагання продовжили. Хоча при цьому повітряна тривога ще була. Звісно у виступі діти спрацювали гірше ніж могли і були помилки. І моя дитина також зробила помилки. Тренер вважає, що виступ під час повітряної, то не причина помилок. Відсутність батьків під час виступу дітей, то також не причина помилок.
Що ви думаєте з цього приводу?
(після оголошення повітряної тривоги дітей перевели на перший поверх в коридор за дві стіни, а глядачів заставили вийти з приміщення і іти в укриття в сусідній будівлі і нас не пускали в зал до закінчення повітряної. про те що діти почали виступи ми навіть не знали, а думали, що вони знаходяться в тому ж коридорі).
Так вплинула повітряна на виступ дітей чи ні?
Що ви думаєте з цього приводу?
Результат:
вже голосів:
69 (65.71%)
Всі вже звикли і це ніщо
36 (34.29%)
Звісно впливає на стан дітей
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
так а в моєму пості хоч щось про перемогу написано?
яке питання у мене?
ви читати вмієте?
я про вплив повітряної на виступ пишу!
яке питання у мене?
ви читати вмієте?
я про вплив повітряної на виступ пишу!
Так повітряна тривога має вплив на безпеку
А ви її привʼязуєте до помилок і результатів
Але звісно ви не про результати
Щебетушка• 23 декабря 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Так зачем занимаетесь? Бросьте и не переживайте
Дочка не хочет бросать, она живет танцами, и мне надо поучиться у нее, у нас бахкает каждый день и по несколько раз…
Такой странный вопрос... Зачем занимаетесь спортом, если не готовы спокойно погибнуть во время выступлений от прилёта ракеты?
Смешнюча
• 23 декабря 2024
Ответ дляМerida
А почему вы в момент соревнований не открыли рот? Пусть бы 4 команды заново выступили. Почему молчали?
ви такі цікаві! а судді типу слухають?!
і ще, діти вже навіть переодягнулись! бо дехто ще виступав соло, а дехто в дуєтах.
Смешнюча
• 23 декабря 2024
Ответ дляЖдушечка
В даному випадку батьки і тренер повинні дбати про життя дітей і все інше пофіг
не дбали судді і організатори....
Бабайко• 23 декабря 2024
Днепр, мы живем с тревогами постоянно. Поэтому выступления, соревнования, контрольные - все продолжается во время тревог. Иногда бывает ’весело’ во время онлайна, когда учитель в одной части города, дети в другой - у нас прям явно ’бахает’, у учителя ничего не слышно и он такой спокойненько ведет урок. А когда говорят, что взрывы - детки, давайте в укрытие. Та поздно уже, в укрытие идти, собственно, уже все))) В общем, все это конечно негативно влияет в целом, но дети привыкли. Для них уже все это стало нормой и тревога вызывает раздражение, а не страх (сужу по окружению моих детей исключительно), учителя и тренеры в большинстве случаев спокойны. И разницы, лично я, при выступлениях/соревнованиях не во время и во время тревоги - не увидела. Но это Днепр, у нас тревоги каждый день, вариантов нет, только адаптироваться.
Ответ дляСмешнюча
ви такі цікаві! а судді типу слухають?!
Так что вам сказали? Я это вижу так, что вы ни слова не сказали. Если это коллективное решение, то судьям некуда деваться бы было. Но, вы смолчали
Работать надо• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
я переживаю про те, що у дітей забирають розуміння реального відношення до власної безпеки.
хм говорять зараз, що повітряна - то фі*ня була. і повинні були виступити супер-пупер класно.
Вы очень сложная мама. Не будет идеальных условий жизни для вашего ребёнка, ему придётся подстраиваться под условия.
Насколько важные соревнования были? Чемпионат Украины? Или белый пояс для 5-летрк?
Смешнюча
• 23 декабря 2024
Ответ дляЧесно брешу
Як же не про результат ?
Останнє ваше речення в старпості перечитайте
Зараз амбіції підмінені на Ах небезпека була
яке саме? там про результат і місце команди ні слова!
жар-птица Нюра• 23 декабря 2024
Ответ дляМerida
А в чем опасность? Дети в укрытии.
Не були діти в укритті, читайте стартовий пост уважніше.
В укриття завели батьків. А діти виступали самі без них в коридорі за двома стінками - що аж ніяк не можна назвати укриттям.
Боневтікла• 23 декабря 2024
На майбутнє з´ясуйте в групі з тренером, як будете поводитися під час тривоги. Змагання в цей час заборонені, якщо офіційно.
Але, навряд, тривога вплинула на результати. Якби ваша дитина зайняла перше місце, це питання не виникло б, мабуть. Треба було зразу казати, що ви проти змагань під час тривоги. Діти повинні йти в укриття.
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
В першу чергу ВИ водите дитину на секцію в війну, розуміючи, що будуть змагання, тривоги, прильоти.
Не пускайте, нехай сидить вдома.
ЖонДуан• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
і навіщо таке? навіщо допускати плавати дитину в холодному басейні і не мати можливість зігрітись потім? і ви радієте цьому?
Тому що це не дворові змагання на 2 притопа і 2 прихлопа, а серйозні, заплановані, на них з´їжджаються діти не з сусіднього будинку, а з цілого регіону.
І так, уявіть, що спортсмени повинні вміти абстрагуватись, виступити в будь яких умовах - і несприятливих погодних, і некомфортних психологічних.
Але вам, судячи з цього, дуже далеко і до спорта такого рівня, і до розуміння.
Ответ дляжар-птица Нюра
Вопрос к маме, почему она ушла, а не поставила всех на уши? Вызвала полицию? Силой забрала в убежище ребёнка. Её ж все устроило. 2 стены, и ок. Ее же это не смутило изначально. Раз она ушла, оставив своего ребёнка там
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Звісно
Останнє ваше речення підсумовує весь ваш спіч :)- і воно звучить чи вплинула тривога на результат
А тепер ви типу про безпеку запереживали на наступний день
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
яке питання у мене?
ви читати вмієте?
я про вплив повітряної на виступ пишу!
яке питання у мене?
ви читати вмієте?
я про вплив повітряної на виступ пишу!
Почалась повітряна, забрали дитину і не пустили на виступ.
Для вас же дитина важливіша?
Чи тоді ви цьооо не зробили, а тепер шукаєте винних?
Для вас же дитина важливіша?
ЖонДуан• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
де в рівних?
хтось і до повітряної виступав.
і я зараз не про результат! я про повітряно і стан команди моєї дитини.
хтось і до повітряної виступав.
Ой, як під час тривоги в дворі в футбол ганяти та на турніках висіти - то чомусь ніхто не переймається станом дітей.
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Це секрет :) що за спорт і де
жар-птица Нюра• 23 декабря 2024
Ответ дляМerida
Так, мене теж це дивує.
Що автора більше хвилює результат змагань, ніж безпека дитини під час цих змагань.
тяжкаялюдина• 23 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Боже, які ніжні діти...
В нас під час блекауту після ракетної атаки місяць тому більше 2 діб світла не було, якраз під час змагань, то діти в басейні змагались при ліхтариках, і нічого - рекорди ставили.
Ви просто шукаєте виправдань своїй дитині, це зрозуміло, але неправильно.
Блін, це пісец. В басейні при ліхтариках 😢 Наша русофобія недостатня. Діти - молодці
Смешнюча
• 23 декабря 2024
Ответ для90x60x90
Автор, давайте так: вам важливі результати і показники чи просто розвиток дитини?
Якщо результати і показники (тобто, є певна націленість на професійний спорт), то, запевняю, на результати можуть впливати і найменші дрібниці і спортсмен має вміти досягати бажаного попри все. Тому виправдання: ’а була повітряна і тому припустився помилки’ - не проходить.
Якщо вас цікавить більше просто розвиток, то поясніть дитині про повітряну, що наступного разу в нього все вийде і що для вас - він, всеодно, чемпіон.
В принципі, про чемпіона варто сказати і в першому випадку.
на мою думку, навіть без повітряної, дітям в цьому змаганні призові місця не світили. хоча тренер занадто розхвалювала команду. але було багато сильних команд.
але питання зараз в тому, що дітям кажуть, що ви помилились тому, що не були готові, а не тому, що був стрес від повітряної.
так потрібно працювати над стресовими ситуаціяим, і реакцією на них. але спочатку потрібно визнати цю стресову ситуацію. і коли моя дитина говорить, що не зробила це, бо хвилювалась, що повітряна і пам´ятала вибухи минулого тижня і тому було страшно і не могла сконцентруватись. і тренер замість того, щоб пояснювати, що потрібно відключити мозок, не думати про це чи ще щось в такому стилі, а тренер говорить - це не правда, ти просто була неготова.....то тут у мене шок...
Работать надо• 23 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Так, мене теж це дивує.
Та где-то в Луцке явно, мамка распереживалась, что тревогу включили, ничего не летело, а её деточка фигово выступила
Смешнюча
• 23 декабря 2024
Ответ дляМerida
А в чем опасность? Дети в укрытии.
в якому укритті? для виступу їх знову повернули в спортивну залу і там продовжили виступи!
Organic• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
яке питання у мене?
ви читати вмієте?
я про вплив повітряної на виступ пишу!
яке питання у мене?
ви читати вмієте?
я про вплив повітряної на виступ пишу!
якщо це проф спорт і ви займаєтесь для результату , то тривога не вплине ніяк на показник результативності . більшість тренувань проходить піч час тривоги , бо якщо тренування кожен день , мін по 2 години і в тривогу не займатися , то це просто кружок для душі
Смешнюча
• 23 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
дійсно!!!
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Для вас же дитина важливіша?
Думаю було би перше місце у дитини то жодних питань на форумі би не було
жар-птица Нюра• 23 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
Автор пише, що прильоти бувають.
У нашому місті сирени часто, але прильотів не було. Тривога йде на область в цілому, а наш маленький райцентр нікого не цікавить. То у нас всі давно розслабилися (не знаю, чи правильно, але як є) та давно ніхто не звертає на ті сирени уваги.
Та якби були прильоти, то відношення точно було б геть інше!
Тому я щиро не розумію автора та всіх там інших, що ось так нехтують безпекою дітей.