Смешнюча• 23 декабря 2024

Змагання під час тривоги

У вихідні були спортивні змагання. Що перервались під час повітряної тривоги. Але так як не було повідомлення про ракети чи шахеди і якийсь канал написав, що небо чисте, то змагання продовжили. Хоча при цьому повітряна тривога ще була. Звісно у виступі діти спрацювали гірше ніж могли і були помилки. І моя дитина також зробила помилки. Тренер вважає, що виступ під час повітряної, то не причина помилок. Відсутність батьків під час виступу дітей, то також не причина помилок.
Що ви думаєте з цього приводу?
(після оголошення повітряної тривоги дітей перевели на перший поверх в коридор за дві стіни, а глядачів заставили вийти з приміщення і іти в укриття в сусідній будівлі і нас не пускали в зал до закінчення повітряної. про те що діти почали виступи ми навіть не знали, а думали, що вони знаходяться в тому ж коридорі).
Так вплинула повітряна на виступ дітей чи ні?
Результат:
вже голосів: 105
69 (65.71%) Всі вже звикли і це ніщо
36 (34.29%) Звісно впливає на стан дітей
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляМerida
Вопрос к маме, почему она ушла, а не поставила всех на уши? Вызвала полицию? Силой забрала в убежище ребёнка. Её ж все устроило. 2 стены, и ок. Ее же это не смутило изначально. Раз она ушла, оставив своего ребёнка там
’укриття’ куди нам, дорослим потрібно було іти, було на відстані 1-2 домів - і це просто підвал панельного будинку - але просто офіційний - він ні як не краще, а ще і гірше того коридора!!!
Organic• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
змагання під час тривог в Дніпрі....сумніваюсь....
коли останній раз ви були на таких змаганнях?

і так жити. що кожного дня. дуже важко....
навіть не знаю, що вам писати....
Київ , 20.12 - після обстрілу Києва , змагання пам´яті тренерів ДИНАМО діти 2017-2018 рік
ЖонДуан• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
та без питань. водіть в холодну воду без обігріву. то ваше. тільки навряд чи ваша дитина здоровою добереться з таким підходом до дорослого віку. застудить собі все там і хвала спорту тільки і кажіть!
Ваші слова вам же і за плечі
Бабайко• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча

навіть не знаю, що вам писати....
Эм, регулярно) спортивные - вот на этих выходных будут, танцевальные - меньше месяца назад последние. А какие варианты? Приехать, подождать несколько часов, зайти в зал на 15 минут, опять выйти? У нас уже была такая практика неоднократно, но все давно поняли, что это не вариант. Поэтому - адаптируемся, живём) не верите на слово, ну забейте в Гугле вид спорта и соревнования Днепр, убедитесь сами, что регулярно проводится все)
Забобонний фрукт• 23 декабря 2024
моя дитина коли в школі і тривога то теж біжить в укриття з усією школою. це укриття на території спорт комплексу за 150 метрів від школи.
в цей час дітей, які займаються в комплексі, ніхто в укриття не спускає.
я теж цього не розумію.
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Автор пише, що прильоти бувають.

У нашому місті сирени часто, але прильотів не було. Тривога йде на область в цілому, а наш маленький райцентр нікого не цікавить. То у нас всі давно розслабилися (не знаю, чи правильно, але як є) та давно ніхто не звертає на ті сирени уваги.
Та якби були прильоти, то відношення точно було б геть інше!
Тому я щиро не розумію автора та всіх там інших, що ось так нехтують безпекою дітей.
я не нехтувала безпекою дитини. а залишила її у більш безпечному місці ніж куди йшла сама. і там місця для батьків не було (де залишилась моя дитина).
прильоти в нас є. і ракети і дрони. і загиблі є.
тому тут те що пишуть форумчанки мені дуже і дуже дивно.
nabludatel• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча

навіть не знаю, що вам писати....
Постійно.
Я в Запоріжжі.
На початку місяця моя дитина змагалася не дивлячись на тривоги.
ЖонДуан• 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
ну ось підтвердження моїх слів. вам оцінювати інших можна а коли хтось пробує оцінити вас то ви одразу проявляєте агресію.і доповнення про автора, яку ви оцінюєте, хоч вас і не просили, якраз про це
Ще раз: автор не переймалась безпекою своєї дитини, перечитайте старпост. Тільки незадовільним результатом.
І тільки коли її ткнули носом, що вона пішла в укриття, залишивши дитину, вона почала демонстративно страждати, що дітей наражали на небезпеку.
Читайте і аналізуйте весь текст, а не тільки те, що вам подобається читати.
Забобонний фрукт• 23 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
я якраз прочитала що і дітей і батьків вивели з залу.
і мама була впевнена що дитина в безпеці, але тренери повели їх назад в зал поки батьки не бачать
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляВинник
Якщо ми приберемо ваш ’емоційний’ 21 поверх, який на ваших змаганнях був відсутній, то так, на мій робочий виступ повітряна зараз не вплине. Якщо поверх не прибирати, то впевнена, що як на на ваших змаганнях, ми спустимося нижче і успішно продовжимо.
на змаганнях дітей не було ’спустимось нижче’. дітей для продовження змагань повернули в зал, де вікна в усю стіну і вони продовжили
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
А чому ви як мама цього не зробили?
що не зробила?
дитині не пояснила - пояснила!
чи що не зробила?
ЖонДуан• 23 декабря 2024
Ответ дляБабайко
Те саме і в нас в Миколаєві - тривоги перманентно, підлаштовуватись під них - це чи не цілодобово в укритті сидіти.
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляOrganic
дайте відверто , кожну повітряну тривогу у вас дитина ховається в укритті і сильно хвилюється ??
так
Ms. Скромность• 23 декабря 2024
Автор, не сочиняйте. Миг взлетел и тревога. На что это может повлиять? Это же не взрывы где-то рядом.
ЖонДуан• 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дітей вивели за 2 стіни, мама покинула дитину і пішла в укриття. Різниці не бачите?
Organic• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
так
так , якщо вона у вас така нащо ви її перли на ті змагання , розуміючи що може бути тривога і дитина буде сильно в стресі
ЦібаФу• 23 декабря 2024
Все вбил в одинаковых условиях, все честно
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ для90x60x90
Ну, може, і тренер має рацію. Врешті, зазвичай, тренера краще можуть оцінити ситуацію з учасником змагань, ніж ви чи сам учасник.
Хоча, виходячи з вашого опису, в мене і до тренера виникли питання. По-перше, хоч перед змаганнями і треба підтримувати учасників, але, при цьому не варто давати марних надій. Не знаю що у вас за вид спорту, але в нас є стартові протоколи, де вказано планові показники кожного учасника. Можна одразу визначити що кому ’світитить’ . Виходячи з цього, в нас тренер каже: ти - йдеш на медаль, а ти - змагаєшся за покращення свого попереднього результату.
По-друге , ’розбір польотів’ після змагань - абсолютно необхідна річ. Так, там підкреслюються помилки. Але завдання тренера - ще й підтримати.
ось у мене також виникли питання до тренера після цих змагань.
Винник• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Я бачу, як ви намагаєтесь знайти винних у гіршому результаті вашої дитини. Зараз до звичайних причин ще додалась війна. Проте під час ваших змагань нічого критично впливаючого на виступ вашої дитини не було. Результат отримали. Про ваше ставлення до безпеки вище вже багато разів написали.
Мовчу, але хочу• 23 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
Любонько, залиште свої оцінки при собі, вас не просили оцінювати ситуацію.
І автор не за дитину свою переживає, інакше не пішла б без неї в укриття, а виключно за незадовільні результати виступу.
Це всі батьки дітей спортсменів такі?
Реально перемога для вам дорожча за безпеку?
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляOrganic
ми про Дніпро говорили, що там постійно всі змагання ідуть під час повітряної.

стосовно Києва, то повітряна в Києві 20-го була до 7:47 - в цей час не проводять змагання, і потім з 12:12 до 12:36 - якщо у вас не могли почекати 24 хвилини і протягом них продовжували проводити змагання, то це бовдури, що судді, що батьки!!!
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляБабайко
варіант є і досить простий:
проводити змагання спортивних бальних танців в тих містах, де не має такої кількості повітряних! але ж організатори хочуть заробляти гроші на цих змаганнях і тому не хочуть відмовлятись від цього.
а для спортивних бальних танців і самих танцорів є купа різних змагань. до початку коронавірусу по 5-6 кожних вихідних в ріхних містах України, 2 зазвичай в Києві.
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
я теж цього не розумію.
дякую!
Мerida• 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
И автор НИЧЕГО С ЭТИМ НЕ СДЕЛАЛА. она вернулась на продолжение соревнований
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЖонДуан
ви помиляєтесь.
в стартпості головне - це переймаюсь тим, що тренер списує посилки у виступі на погану підготовку дитини. і зовсім не приймає те, що виступ відбувався під час повітряної тривоги.
ось головне.
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
так, саме так було.
Забобонний фрукт• 23 декабря 2024
Ответ дляМerida
на її очах її дитину вивели в коридор з двома стінами і вона, впевнена що дитина там і буде до кінця тривоги, пішла в інше укриття, з якого не видно що дітей повели назад на змагання
Гимли• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча

У вас то конечно лучше) детей оставили, а сами в укрытие пошли)
Кубик Рубика• 23 декабря 2024
Для чого стільки стільки знаків оклику і знаків питання в кожному реченні? Це характерищує вас як дуже не врівноважену особу.
Якщо не згідні, то потрібно було одразу з´ясовувати питання і вимагати повторного виступу.

По темі - думаю, що все індивідуально і на когось справді може вплинути.
Наприклад, я на змагання не ходжу, але якщо припустимо, перебити робочу зустріч (в тому числі тривогою), а потім продовжити, то так, можу розгубитись, забути, що мала б сказати. Але на інших колег (ми дистанційно в різних регіонах) не впливають навіть прильоти поряд, холоднокровно продовжують працювати.
Тому себе я самокритично все ж вважаю ’поганим танцором’, якому завжди щось заважає.
У ващому випадку це ще діти і всього лиш змагання. Свою дитину можете заспокоїти, що на наступний раз буде краще і ’ти можеш краще’, просто перехвилювався.
Але дитині точно зашкодить, якщо ви ламатимите авторитет тренера, як тоді працювати далі без довіри.
Лизочек• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча

навіть не знаю, що вам писати....
Вы прикалываетесь?
Вот только 2 новости за 21 декабря.

Дніпрі пройшов чемпіонат з рукопашного бою серед дітей та юнаків
У ньому взяли участь близько📇 130 діток віком від 6 до 9 років, які змагалися у розділі «легкий контакт», без боротьби🥊
🥇Це не просто турнір!
Це грандіозна спортивна подія, яка майже 15 років збирає кращих місцевих спортсменів. Саме тут починається шлях до перемог на обласних та всеукраїнських змаганнях💯
👍Всі спортсмени та спортсменки показали високий рівень підготовки і за свої досягнення отримали медалі, грамоти та приємні подарунки

У самому центрі Дніпра показали неймовірну творчу програму «Парад оркестрів»
🤩В ТРК «Мост-Сіті» 6 дитячих оркестрів, а це понад 150 оркестрантів з 4-х мистецьких шкіл Дніпра подарували мешканцям видовищне шоу із різноманітним репертуаром
🥰Дніпрянам добре відома концертна програма «Параду оркестрів». Цей проєкт був створений за ініціативи творчих колективів Дніпровської дитячої музичної школи №6 ім. В.І. Скуратовського та продовжується вже протягом більш ніж 30 років