Смешнюча• 23 декабря 2024

Змагання під час тривоги

У вихідні були спортивні змагання. Що перервались під час повітряної тривоги. Але так як не було повідомлення про ракети чи шахеди і якийсь канал написав, що небо чисте, то змагання продовжили. Хоча при цьому повітряна тривога ще була. Звісно у виступі діти спрацювали гірше ніж могли і були помилки. І моя дитина також зробила помилки. Тренер вважає, що виступ під час повітряної, то не причина помилок. Відсутність батьків під час виступу дітей, то також не причина помилок.
Що ви думаєте з цього приводу?
(після оголошення повітряної тривоги дітей перевели на перший поверх в коридор за дві стіни, а глядачів заставили вийти з приміщення і іти в укриття в сусідній будівлі і нас не пускали в зал до закінчення повітряної. про те що діти почали виступи ми навіть не знали, а думали, що вони знаходяться в тому ж коридорі).
Так вплинула повітряна на виступ дітей чи ні?
Результат:
вже голосів: 105
69 (65.71%) Всі вже звикли і це ніщо
36 (34.29%) Звісно впливає на стан дітей
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
на її очах її дитину вивели в коридор з двома стінами і вона, впевнена що дитина там і буде до кінця тривоги, пішла в інше укриття, з якого не видно що дітей повели назад на змагання
Ще раз про укриття.
Діти були за двома стінами. Є шанс, врятуватись, якщо це шахед. Або прильот поруч.
Укриття куди відправили батьків - це підвал панельки - виходить все аналогчіне. Але ще грибок, сирість і відсутність місць на чому сидіти. Зазвичай там нікого з людей не має. Тому дитина залишилась в кращому місці.
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
сонце, те що вам не шкода своїх дітей, яким потім треба буде все життя від птср лікуватись, це не привід булити і знецінювати батьків, які за своїх дітей переживають
Якби автор реально переживала, вона б не пішла без дитини в підвал
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
змагання під час тривог в Дніпрі....сумніваюсь....
коли останній раз ви були на таких змаганнях?

і так жити. що кожного дня. дуже важко....
навіть не знаю, що вам писати....
Ось в Києві зараз тривога.
Наш ансамбль поїхав на виступ в місті. Наші діти завершували виступи (виступали останні), як раз тривога почалась, перед виходом на сцену.
Всі одноголосно вирішили виступити, на сцені, і потім йти в підвал для підведення підсумків.
Нормально діти виступили, це 2 клас 7-8 років.
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
та без питань. водіть в холодну воду без обігріву. то ваше. тільки навряд чи ваша дитина здоровою добереться з таким підходом до дорослого віку. застудить собі все там і хвала спорту тільки і кажіть!
Або загартується.

І ви, мама, яка залишила дитину а сама пішла в підвал, ще інших вчите що робити?
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
що не зробила?
дитині не пояснила - пояснила!
чи що не зробила?
Погано пояснили раз дитина нервує
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
ви помиляєтесь.
в стартпості головне - це переймаюсь тим, що тренер списує посилки у виступі на погану підготовку дитини. і зовсім не приймає те, що виступ відбувався під час повітряної тривоги.
ось головне.
Зі сторони всім було видно, що головним це стало не на першій сторінці.
Пописанная парта• 23 декабря 2024
Ответ дляКумедна
Жах прям який
Есть мамы, которые переживают за соревнования капец как. Могут ещё и на детей кричать за проигрыш. Я была на турнире дзюдо в сб, ох там одна орала ДАВАЙ ДАВАЙ ТЫ МОЖЕШЬ УДЕРЖИВАЙ ДАВАЙ.
все вели себя адекватно, смотрели спокойно. Не понимаю такого
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ось в Києві зараз тривога.
звісно нормально. бо вже в 2 класі знають, що потрібен певний час, щоб прилетіли ті шахеди. а якщо летіла б балістика, то ніхто їм би не дозволив виступати. тому вони відспівали свої 2-3 хвилини з батьками з повним залом і всі пішли в укриття.
а в нас було інше. діти виступали самі і не знали причину повітряної (вони були без мобільних всі) і не було кому їх підтримувати.
Мerida• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
ви помиляєтесь.
ось головне.
Вас должно волновать, что какая-то тварь посмела вывести вашего ребёнка из укрытия. Найти виновного и наказать. В вас волнует выступление
Мerida• 23 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
4 команды в коридоре выступили. Остальные, после, уже нормально.
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Якщо ви не знаєте - в Києві оголошують повітряну, коли шахеди вже в місто заходять.
Змагання були в частині міста, куди заходили як раз.
А в вашому випадку ж взагалі нічого не летіло. Самі писали.

Додам - діти більше хвилювались би чекаючи відбою і нервуючи перед своїм виступом
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляМerida
ви чого придумуєте!
скільки буду писати, що діти виступали в ЗАЛІ під час повітряної тривоги
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся

да ну. в якому районі змагання?
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
ми про Дніпро говорили, що там постійно всі змагання ідуть під час повітряної.

стосовно Києва, то повітряна в Києві 20-го була до 7:47 - в цей час не проводять змагання, і потім з 12:12 до 12:36 - якщо у вас не могли почекати 24 хвилини і протягом них продовжували проводити змагання, то це бовдури, що судді, що батьки!!!
Ви якось з запізненням все оцінюєте
І тривога в Києві тепер ясно скільки тривала - бо статистику додали , а до закінчення тривоги не ясно чи це 24 хвилини чи 204 хвилини
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
да ну. в якому районі змагання?
Дарницький, як раз шахеди біля Гнідина та Вишеньок були
Змагання ближче до Бортнічів
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЧесно брешу
Ви якось з запізненням все оцінюєте
я з запізненням? де? чи ви не знаєте, що в темі може бути 20-30 повідомлень за хвилину нових і відповіти всім в ту саму секунду нереально!
стосовно Києва, то я ж сама написала про 24 хвилини і це не змагання моєї дитини!
ПАЦАНКА О• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
під час повітряної тривоги ніхто в школах контрольні не пише!
Та ладно)А когда их писать,если она орёт,не умолкая?
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
да ну. в якому районі змагання?
Доречі, цікаве питання від жінки, яка навіть місто не написала)))
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Змагання ближче до Бортнічів
вони летіли з Борисполя в сторону Гнідина. і там ще летіти і летіти до вашої Дарниці.
а якщо ж ви знали про небезпеку таку реально, то чого дали дитині виступати?
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Ну звісно подивившись статистику через декілька днів ясно що тривога тривала 24 хвилини в Києві

Чи ясна її тривалість в день коли вона починається ? Звучить тривога - і всі такі - ой це ж на 24 хвилини ?

А реакція із запізненням - ви все оцінюєте пост фактум ,типу розумніша ніж інших
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Тому що діти більше нервували б через те, що чекають на виступ, і що його через тривогу скасували,коли вже були за кулісами.

Я дала, бо не перелякана. І дитина теж.
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
А ви чого дали своїй виступати ?

А ви чого були не зі своєю дитиною в натовпі ?
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЧесно брешу

жартуйте і смійтесь, але в Києві всі знають, що останнім часом повітряні дуже короткі! і якщо вони є, то не просто так.
а далі можете сміятись скільки завгодно.
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
І так цікаво виходить. В вашому випадку нічого не летіло і то капець, а в моєму якісь шахеди за кілька км.
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся

Я дала, бо не перелякана. І дитина теж.
да ну!
і ось моя дитина і опинилась в ситуації
’що діти більше нервували б через те, що чекають на виступ, і що його через тривогу скасували,коли вже були за кулісами.’
а мені тут доводять, що це не вплинуло на виступ дитини і її команди...
взагалі все дуже і дуже цікаво!
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
То і ви знали що ваша тривога була коротка і пішли залишивши дитину ? Але вина тренера ?
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляЧесно брешу
А ви чого дали своїй виступати ?

Я була в залі, поруч.
Чесно брешу• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
да ну!
і ось моя дитина і опинилась в ситуації
взагалі все дуже і дуже цікаво!
Найцікавіша в темі мама ( ви ) , ваше відношення до безпеки , і перекладання провини на всіх навколо
Я Вас не боюся• 23 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
да ну!
і ось моя дитина і опинилась в ситуації
взагалі все дуже і дуже цікаво!
Так ваш виступ не скасували за вашими ж словами, а продовжили в тривогу
автор Смешнюча • 23 декабря 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
та хто сказав вам, що ми знало що нічого не летіло?!?!