Сплюшка• 23 декабря 2024

Масажер для обличчя

Дівчата, порекомендуйте масежер для обличчя, хочу щоб були мікротоки і rf-ліфтинг. І взагалі, хто користується, як ваші враження ?
Бавовнятко• 23 декабря 2024
Вам в проф магазин.
Купите хороший аппарат
В тысяч 60 уложитесь.
Регулярно будете делать будет эффект.
Это как пресс качать
ГЛЮкоза• 23 декабря 2024
У меня просто микротоки, аппарат обычный
Эффект есть, когда поделаю регулярно, довольна
Показушница• 23 декабря 2024
оооооооооо зараз це новий тренд от блогерів, й ви автор, піддались, я так розумію, сама вчора про це думала, самий крутий японський zeus II але нова модель це як крило літака, я про такий думаю medicube- AGE-R Booster Pro
автор Сплюшка • 23 декабря 2024
Ні, не тренд від блогерів.
Просто ходжу до косметолога , то можно і дома поробити з домашнім девайсом. І якщо дома кожен день робити, буде толку більше
Я тут Живу• 23 декабря 2024
ну какой rf-ліфтинг в домашних условиях?
Дадосвидания• 23 декабря 2024
Купила на нг foreo для лица и глаз, но еще не приехали .
Мне микротоки помогают от отеков, не знаю как эти будут
наКоблучках• 23 декабря 2024
в мене IROS, за 7.5 тис. Якщо регулярно, то ефект є