Обижулька• 26 декабря 2024
Порадьте щось для волосся
Донька (підліток) хоче покращити стан волосся, загалом не посічене, але якось доглянутого вигляду немає. Хоче холодне відновлення чи ботокс. Але можливо є якісь ще косметичні засоби для гарного вигляду волосся? Порадьте будь ласка, що краще? Волосся злегка хвилясте
Обижулька
• 26 декабря 2024
Ответ дляtereska
Маски або кондеї гарно зволожуючі та бажано з силіконами, утюжком випрамляти. Бо пористому хвилястому волоссю буде хана від цих ’лагідних’ процедур, усе піде в совок.
тобто не треба оте відновлення? Маски і кондеї Лореаль і утюжок це все робить
Ответ дляОбижулька
Я би вам радила хоча би передивитись, які наслідки будуть після того, як волосся трохи відросте, а тим паче трохи хвилясте.
В мене тонке, пористе волосся і, звичайно ж, хвилясте, то гарний ефект дає маска #8 від Олаплексу, випрамляє прекрасно.
Спасіння вашої доньки - це зволоження, термозахист та утюжок.
Обижулька
• 26 декабря 2024
Ответ дляtereska
Дякую! От у неї таке ж як і вас. А який краще термозахист?
Обижулька
• 26 декабря 2024
Ответ дляtereska
В мене від Керастаз Нектар, але я феном роблю укладку на браш, утюжокком не можу приловчитись своє каре вкладати.
Може тут дівчата порадять більш дешеві гарні захисти.
Дякую, що відгукнулись!
Варена цибуля• 26 декабря 2024
Раджу подивитись ось цю дівчину
В неї ж можна придбати консультацію і догляд для волосся.
Покращена• 26 декабря 2024
Я майже 6 років на кучерявому методі і якість волосся сильно покращилася. У мене хвилі, не кучері. На силіконах до методу стригла кожні 1.5 місяця те, що відросло, тобто ходила роками з одною довжиною, суха пакля внизу була.
Обижулька
• 26 декабря 2024
Ответ дляПокращена
А як ви його робите і які засоби потрібні?
Покращена• 26 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
У телеграмі є група CGM Ukraine, там в шапці є інструкція. В 2х словах не напишеш. Є група, де продають відливанти засобів, щоб не купувати великі банки. Важливі як засоби, так і техніки.
Покращена• 26 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
І ще в інсті дивлюся curl.ukraine та oksanashanko_
Обижулька
• 27 декабря 2024
Ответ дляПокращена
Дякую, донька якраз і сказала, що хотіла б такий метод теж спробувати
Обижулька
• 27 декабря 2024
Ответ дляtereska
Мені спало на думку, може нехай ваша донька спробує курчавий метод, може в неї шикарні кудрі вийдуть і не треба буде мудохатися з тим вічним випрамлянням волосся.
Дякую!
Покращена• 27 декабря 2024
Ответ дляОбижулька
В групі більше 2000 людей, допомагають і підказують засоби, в чому може бути помилка. І дуже помічна інструкція для новачків. Я її на початку рази 3 прочитала і потім декілька разів до окремих розділів поверталася.
Тоскующая• 30 декабря 2024
Ботокс портит волосы. Лучше комплекс реконструкции Joico k-pak 4 step system