Княгиня пітьми• 23 декабря 2024

Первая АКДС в 2 месяца острая реакция

Сегодня сделали первую АКДС (ребенку 2 месяца, + недоношенный (родился на 34 неделе)
Нога опухла - красное пятно 10см, горячее
Истерический крик, непрерывный плач! 😭
Повышения температуры пока нет…
У кого была подобная реакция?
Нужно ли ставить свечи парацетамола?
Контактов врачей нет никаких
dahashutka19• 23 декабря 2024
Я всегда за вакцины , но зачем недоношенныму колоть ( Почему нельзя было подождать немного ((Дайте Нурофен и завтра в больницу фиксировать реакцию.
Чекаю завтра• 24 декабря 2024
Ответ дляАнна-4c48
Ну як це вакцина не захищає? Вакцина не дає 100% захист від хвороби, так правильніше буде сказати. У більшості випадків людина після контакту або не захворіє зовсім або перенесе у легшій формі. Як би вакцина не давала захист всі б хворіли як мінімум у легкій формі.
А щодо колективного імунітету, чим більше людей буде вакциновано, тим менше буде заражених, як наслідок у дітей які дійсно не можуть бути вакцинованими за станом здоровʼя менше шанс захворіти.
А щодо спалахів, ви собі уявляєте кількість діток у цих колективах, які начебто «вакциновані»?
Да просто не защищает. Мой брат был вакцинирован по графику всеми необходимыми прививками. У меня был медотвод и вообще не было прививок.. Болели мы абсолютно одинаково - корью, ветрянкой и прочими радостями. Он кстати ещё и паротитом переболел, хотя был от него вакцинирован. А я не заболела ). Моя мама всё - таки задалась вопросом, когда мы выросли, зачем она прививала брата, если разницы никакой.
Анна-4c48• 24 декабря 2024
Ответ дляСвятатабожа
я ж говорю, зомби )
что такое коклюш представляю, мой старший ребенок переболел в 2 года непривитый. да, неприятно, но терпимо) пропетляли без стационара.
и даже этот опыт не заставил меня привить младшего недоношенного.
и, кстати, страха что старший его заразит не было, именно потому, что старший как раз коклюшем переболел , а значит и заразу эту больше подцепить и притащить в дом не мог, а не был ’защищен прививкой’ )
Вам просто повезло. Я бы корила и убивалась видя что мой ребенок мучается от приступов кашля, от болезни, которую он с большей вероятностью не подхватил, если бы был привит. Ну а вам просто …неприятно. Полиомиелит, столбняк, корь и туберкулез намного ближе, чем вы думаете. Я искренне желаю ни вам ни вашим детям никогда не столкнуться с вакциноконтролируемыми заболеваниями и остаться при своем мнении. Пусть для вас я буду 1000 раз не права.
Анна-4c48• 24 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Тому моя вам порада. Вакциновані Ви чи Ваші діти, чи ні - маєте бути уважними до симптомів ’вакцинокерованих’ хвороб, що б Вам не розказували лікарі про ’не заразиться, або перенесе в легшій формі’, це може бути геть інакше.
Якщо цікаво, можу знайти Вам і про кір, і про правець, і про дифтерію, бо цікавилась в свій час. Не все так чудово в цьому королівстві, коротше.
Я вакцинована, більш того вакцинуюся додатково, бо маю більшу вірогідність контакту з хворими на інфекційні хвороби, я вакциную свою дитину і я більш менш за неї спокійна. Я лікар, не педіатр, не маю відношення до вакцинації населення. Вакцинацію від ковіду я взагалі не бачу сенсу обговорювати. Це зовсім інша тема. Звичайно ви наводите приклади, звичайно є виключення. Чомусь багато людей забуває про необхідність тієї самої ревакцинації ( і мова не тільки про акдс). Під час спалаху кору якщо не помиляюсь у 2019 у Харкові та і по Україні взагалі сдавали з колегами титри антитіл. Вакцинувались тими самими вакцинами у ті сами роки. У колеги абсолютно нічого не виявлено. У мене титри зашкалювали після контакту з дітьми хворими на кір ( я не хворіла, але щеплена). Саме тому я не повторювала щеплення, але багато лікарів вимушені були це зробити.
Моя філософія проста, якщо є можливість захиститися від хвороби ( так, не 100%), знизити вірогідність зараження, я оберу вакцинацію.
Декілька років тому, проконтактувала з дитиною хворою на вітряну віспу у тяжкій формі і чомусь проігнорувала можливість зробити экстренно постконтакту вакцинацію ( не було часу через роботу, вирішила що пронесе повз як у дитинстві багато разів). Повірте я ніколи так не шкодувала про цю втрачену можливість. Бо вітряна віспа у дорослому віці виявилася для мене пеклом, декілька рубців досі мені нагадують про той випадок. Саме тому я підтримую вакцинацію, що навіть не є обовʼязковою за календарем.
автор Княгиня пітьми • 24 декабря 2024
Всем откликнувшимся спасибо за неравнодушие 🙏

Не успели дать парацетамол, ребенок уснул - проснулся спокойный, краснота на ножке прошла Слава Богу
Но врач рукожоп… наверное не правильно вводила, смотреть аж было больно … ребенок сразу сильно плакал

Недоношенным также рекомендовано делать по графику (кто не знает)
С первым ребенком - аллергиком - мы долго оттягивали вакцинацию, затем сделали месяцев в 8 первую (платную) …
Переносил очень легко, затем из-за войны - график сдвинулся черти как …
Как-то доделали уже за границей …
Но… читала что все равно это не считается уже полноценной вакцинацией … (мой семейный врач даже не взяла ребенка к себе из-за этого )
Поэтому все должно быть вовремя…

У каждого свои взгляды …
Пусть все детки будут здоровы как вакцинированные так и невакцинированные 🙏
Пусин Кукин• 24 декабря 2024
Ответ дляАнна-4c48
Це чудово. Я ж не про це.
Я про мантру ’не заразиться або перенесе легше’. Бо є і випадки, коли лікарі діють за таким ’протоколом’, а дуже дарма. Так само як і не діагностують певні хвороби у щеплених від них. Ясно, що це теж ’виключення’, але їх насправді не мало, а ще далеко не всі фіксуються. Люди мають знати, що вакцинований ти чи ні, ризик захворіти нікуди не дівається. Так, є можливість, що хвороба пройде легше і без ускладнень, але це тільки можливість.
П.с. тому і не факт, що якби Ви зробили постконтактну вакцинацію, було б по іншому.