ВерСаСе• 23 декабря 2024
Про студентів за кордоном бачили новину?
‼️ Рада готує законопроєкт щодо дозволу студентам іноземних вишів вільно виїжджати з України, - "слуга народу" Горбенко
"Ми готуємо законопроєкт, що надасть можливість молодим людям, які навчаються за кордоном, вільно в’їжджати та виїжджати за межі України", - повідомив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань прав людини, народний депутат від "Слуги народу" Руслан Горбенко.
За словами парламентарія, йдеться про осіб віком від 18 до 24 років, які є студентами іноземних вишів денної форми навчання.
"Ми повинні дати цій категорії громадян право безперешкодно виїжджати та повертатися в Україну для оновлення документів, віз або військово-облікових даних. Це потрібно також для збереження зв’язків молоді з Батьківщиною та рідними, які проживають в Україні", - зазначив Горбенко.
@censor_net | Ми у Facebook, Instagram, Twitter, Tik-Tok, SL8
Навіть, якщо приймуть, хто їм повірить після вересня 2022?
Xвостокрутелка• 23 декабря 2024
Ага, именно поэтому их перестали выпускать в 22м, чтоб вот в 24-25м вдруг выпускать на фоне слухов о снижении призывного возраста. Не верю в это и не советую кому-то возвращаться
булоТАЙминуло• 23 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Что-то мало верится, больше на ловушку похоже
Чому? Впустять і не випустять:)
Знизять призивний вік + відстрочку не дадуть + ’умовлятимуть’ у тцк, поки контракт не підпише. Або ще простіше: під час чергових канікул оголосять, що все скасовується, і діти залишаться зачиненими. Варіантів безліч...
Смайликівна• 23 декабря 2024
боже какой бред - прям в один день все студенты вернулись и ловушка закрылась
вы хоть на улицу иногда выходите
Папина дочка• 23 декабря 2024
Опомнились,наконец то
Молодежь то вся выехала..кто детей рожать будет в Украине и работать.
Владимир понимает это..поэтому и призывной возраст не снижает.
ВерСаСе
• 23 декабря 2024
Та ясно, що ніхто не повірить
Вже ж навчені
Але то реальна тупість була в 2022
Ця молодь, без можливості приїхати додому, вже зовсім не скучає і навряд чи повернеться…
Вже ж навчені
Але то реальна тупість була в 2022
Папина дочка• 23 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Та ясно, що ніхто не повірить
Вже ж навчені
Але то реальна тупість була в 2022
Вже ж навчені
Але то реальна тупість була в 2022
Не згодна. В мене пацан 19 років.
Відрізати Батьківщину..то дуже хибний крок. Діти все одно сумують.
Козяка-маляка• 23 декабря 2024
Ответ дляжижифреймут
Ось і я чекаю в чому підвох
Скоріш за все щоб виїхати назад потрібно буде пройти влк, комісію, і взяти відстрочку
L-i-s-a-92af• 23 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
Це заманюють,хто вчасно всиг виїхати до заборони в 2022? Тисячі студентів відраховані з іноземних навчальних закладів,бо не з´явилися на навчання восени 2022,а дистанційна освіта там не передбачена.
ВерСаСе
• 23 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Опомнились,наконец то
Владімір в першу чергу про рейтинг думає
А не про демографію
Папина дочка• 23 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
А не про демографію
То ваша думка. Маєте право.
рукиЖимолости• 23 декабря 2024
Ага, щас.
Як згадаю 2022, останній курс, в лютому на канікули приїхав і війна... Ледве-ледве в квітні вирвалися.
І це ж не фейковий студент, всі в´їзди- виїзди, виклики, карта побита.
Та нізащо більше.
L-i-s-a-92af• 23 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
Не згодна. В мене пацан 19 років.
Відправляти дітей в 18 років на війну-то хибний крок.А любов до Батьківщини ніколи у українців не ототожнювалась з повагою до влади.
ВерСаСе
• 23 декабря 2024
Ответ дляПапина дочка
То ваша думка. Маєте право.
Ага, моя)
Запевняю вас, Владімір має таку ж думку)
Не дорожчі йому українці і студенти зокрема, ніж його рейтинги
L-i-s-a-92af• 23 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Ага, щас.
Та нізащо більше.
Мого так і не випустили.Тільки вступив і в наступному семестрі відрахували,бо не з´явився до навчання(
рукиЖимолости• 23 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Это только для тех кто вузах учится или для всех студентов?
Гарне питання. Бо вище я про свого писала, то він же і не студент, а учень був. В 15 поїхав навчатися в старшій школі, в 18 приїхав на канікули, в лютому.
Матуру тоді так і не здав, бо поки всі готувалися, ми воювали за право виїзду, на матуру вже приїхав впритик.
Папина дочка• 23 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Ага, моя)
Та наші пані взагалі все і всюди краще знають, чим інші😁
Така нація в нас..так і живеме..нема закону і нема авторітету.
L-i-s-a-92af• 23 декабря 2024
Ответ дляВідірву та викину
Тільки студентів ІНОЗЕМНИХ ВНЗ
L-i-s-a-92af• 23 декабря 2024
Ответ длярукиЖимолости
Тільки студентів і тільки іноземних вищих нз
Решта студентів 18-25 так і залишається невиїздною.Чекають,поки доростуть мабуть.
рукиЖимолости• 23 декабря 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
А учні? В 18 діти ще вчаться в 12 класі.
Питання риторичне. Просто щоб задумалися, що в Європі діти ще в школу ходять, а наших на війні вирішили знищити.
Екатерина27• 23 декабря 2024
Никто им не поверит. И ни одна мама в трезвом уме и при памяти не разрешит своему студенту рисковать. Да и парни понимают, что это глобальная афера и ловушка.
Перекус беру завжди• 23 декабря 2024
Ответ дляВкаблучках
Це пастка
Щоб приїхали в Україну
Потім хер виїдуть
Щоб приїхали в Україну
Потім хер виїдуть
ну як ви можете не вірити свом очільникам??
у них же ніколи слово з ділом не розходиться.
ви ж їх за чесність і вибирали.
Несемо світло разом• 23 декабря 2024
Ха- ха,уже дурных нема.Утром разрешили, вечером запретили
Вкаблучках• 23 декабря 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
ви ж їх за чесність і вибирали.
Ви не здорова?