Дуняша• 24 декабря 2024

Що для вас краще, шопінг офлайн чи онлайн?

Хвильоватиша• 24 декабря 2024
Онлайн
Ненавижу офлайн покупки и шляться по торговым центрам
Ксерокопия ночи• 24 декабря 2024
Онлайн, ненавижу ходить по магазинам
Свій варік• 24 декабря 2024
Лише офлайн. Мені потрібно пощупати і поміряти
Не зацілована• 24 декабря 2024
Офлайн, ходити по трц не люблю, але одяг маю міряти і подобатись собі в ньому, крім того бачити якість, маю особливості фігури з якими онлайн важко.
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Мені онлайн не підходить, а офлайн не переварюю
Хвильоватиша• 24 декабря 2024
Ответ дляНе зацілована
Поэтому я заказываю онлайн с примеркой, не подошло/не понравилось - я не забираю
Хвігура мічти• 24 декабря 2024
ценой и возможностями -онлайн
чтобы идеально село и праздник онлайн
Пожмаковна• 24 декабря 2024
Раньше обожала офлайн, но сейчас выбора просто ноль не говоря уже о ценах.Поэтому конечно же онлайн- все бренды по доступной цене с хорошим выбором, скидками, кешбеками и нравится получать абсолютно новые вещи запечатанные и перед этом не мерянные как у нас в ТЦ.
AnnaOst• 24 декабря 2024
Онлайн. Вже й відвикла ходити по магазинах
Фокус-Покус• 24 декабря 2024
По настроению, иногда хочется прогуляться по магазинам за обновками, чтобы расслабиться, а бывает такое, что интереснее выбрать вещи в интернете и никуда не выходить, так как одолевает лень.
Небоброїдка• 24 декабря 2024
Онлайн звісно приємніше, але залежить від того що треба купити. Взуття, окрім домашніх тапок, та джинси - вирішила брати лише офлайн, треба міряти, бо замахалася вертати - у мене що нога, що дупа нестандартні, важко вгадати, щоб підійшло
Шмоточницаца• 24 декабря 2024
І так, і так, але онлайн більше купую, бо можу знайти дешевше ціну, ніж офлайн
Попразендовна• 24 декабря 2024
Оффлайн, але коли всі магазини в одному місці
Попразендовна• 24 декабря 2024
Ответ дляШмоточницаца
Я часто міряю оффлайн, замовляю онлайн, бо дешевше
Шмоточницаца• 24 декабря 2024
Ответ дляПопразендовна
Так теж пару разів робила, зручно, але на офлайн в мене часто не вистачає часу
Последний вагон• 24 декабря 2024
Все життя ходіння по базарах, магазинах мене втомлювали ще зі школи.
Тільки онлайн. Можу по дорозі щось купити, але лазити десь по півдня, або день, то для мене каторга
dulenok• 24 декабря 2024
без примерки могу купить только кроссовки и носки....поэтому только в реале. Если речь не об одежде, то онлайн конечно
Леди Репях• 24 декабря 2024
Онлайн. Долго-долго выбираешь, и никто на тебя не смотрит и не стоит за спиной, перебирая вешалки😄
Аноним_1858• 24 декабря 2024
Покупаю все онлайн, я забыла уже когда я была в магазинах. Живу за границей, здесь можно все вернуть от бриллиантов до белья если не подошло
naxodki_youtube• 24 декабря 2024
онлайн - більше вибір
Ручки-Крючки• 24 декабря 2024
Якби у моєму місті були нормальні магазини з одягом то обрала би офлайн. А так, сінсей в якому шлак, ще парочка магазинів із китайськими закосами під масмаркет, і ще декілька з турецькими лосинами/костюмчиками в камінці для Свєти з прівоза) Тут всі на зару плюються, але реально це найкращий варіант для онлайн шопінгу.
Ируся-пуся• 24 декабря 2024
По ценам онлайн, по удовлетворению офлайн
ГейТуда• 25 декабря 2024
залежить від того що треба купити