Подруги як зустрічаємось так всі валер*янку п*ють як новини почитають,я взагалі нічого навіть не відчуваю як їх читаю,хоча розумію і бачу кожен день на вулиці що таке війна,я думаю треба звернутися до психолога?або подруги себе накручують просто....
Quarasique• 24 декабря 2024
Навіщо вам до психолога? Ваші психологічні захисні механізми працюють як треба, зберігаючи вас від зайвого стресу та переживань, це головне. Ви не зобов´язані пропускати кожну новину через себе, аж ніяк. Будь-яка реакція є нормальною, якщо вона не шкодить вам або іншим людям.
Моя надто чутлива та емпатична подруга, якраз із тих, хто пив валер´янку та плакав над новинами, заробила абсолютно реальну ендокринну хворобу, і стрес та переживання були не останнім фактором, що призвели до її розвитку(
Ответ длявре_Динка
Захисна реакція організму, щоб не зійти з розуму. Я також заморозиламь у почуттях. Але це, насправді нічого хорошого, бо ви не тільки біль не відчуваєте, але і щастя також, ну і інші почуття, не тільки погані, а й хороші
Не факт, вот я более менее спокойна, но чувство радости и счастья от каких-то достойных того событий чувствую. Вот сейчас ёлочку буду наряжать, уровень эндорфина явно повышается
Ответ дляHupBaHa
А від дрібниць? Життя ж складається не лише з гідних моментів
І як довго ви відчуваєте радість?
О, ні кохана! Ці емоції ви відпрацюєте! Як прорве... Але маю тоді ви будете у безпеці і поруч будуть близькі та розуміючи люди!
Можливо дійсно йти до психолога, але не зараз, якщо когнітивно ви не помічаєте за собою ознак депресії. Період завмирання навіть хороший порятунок для нас:)
До прикладу перший тиждень війни в Україні я зовсім не плакала, не заламувала руки, а дбала про безпеку дітей так думала, як діяти і на скільки пздц у районі та країні здоровий.
Приїхавши у безпечну Польщу я ридала приблизно з тиждень на усі запитання,на усі розмови. Близькі деякі не розуміли , що коїться, а я кажу ти відплакала у підвалі у моїх обіймах, а я тільки зараз можу дозволити собі відреагувати на то все, коли ми у безпеці.
Потім був знову період без сліз вже в Україні. Прорвав тоді Охмадит. 8 липня для мене стало найболючішим на рівні з 24 лютим.
TANYA 0 0 0 0• 24 декабря 2024
Розум адаптується до стресів.
А як люди все життя працюють в стресових ситуаціях, на швидкій, в реанімації, в МЧС?
bespe4na_mavpa• 24 декабря 2024
Пьют валерьянку те, у кого громко постоянно или часто, а над кем не сбивают - живут обычно, адаптировались и к новостям, и к тревогам. Возможности мозга безграничны, и как поведёт себя именно ваш - никто не предскажет
Малютка-0984• 24 декабря 2024
Снижается эмпатия, слишком много горя и ужаса вокруг, мозг защищается как может. Вон вчера сообщение о возможном пуске этого орешника и что? Как сидела на диване, так и продолжила сидеть) Зато могу расплакаться от какого-то милого видео в инсте или тик токе про кошечек/собачек)))
Проверяйте организм на предмет его работы, за пофигизмом может быть истощение надпочечников. И другие проблемы.
Это может быть реакция - замри. С одной стороны, кажется, что хорошо, что нет постоянного возбуждения и тревоги, с другой стороны, может вылезти болезнями в теле.
Colombina.• 24 декабря 2024
Меня не пугают, ибо это еще вовсе не предел, а так, разминка
Все что происходит абсолютно предсказуемо, потому можно заранее подготовиться, как морально, так и физически
Поражают те, кто своей головой думать не умеет, и обо всем узнает из новостей
Одуванчик number one• 24 декабря 2024
Мені болить лиже життя і здоров´я наших воїнів, ми навіть і близько не уявляємо яке там пекло, дивлюсь іноді відео з дронів, чи репортажі зі швидких на передовій, кров стине в жилах, люди- титани, а в більшості турбота, ялинка і кількість салатів на столі.