Вперше так завчасно купую квитки, але такі бцли обставини, що рішення мало бути терміновим. Купила тиждень тому квитки, квиток Перемишль - Прага надіслали одразу, а квиток Київ - Перемишль і досі немає. Трохи хвилююсь. Коли надсилають другий квиток? Чи реєстрація буде аж перед посадкою? Як зараз це відбувається?
Морковна• 24 декабря 2024
А на каком сайте вы так покупали? Там и спросите, на сайте уз сразу билет виден
Радостина• 24 декабря 2024
Він має прийти ближче до відправлення. Але я, щоб не хвилюватися, завжди купую окремо - на сайті Укрзалізниці до Перемишля, а на сайті Укрзалізниці - до Праги
Ответ дляМорковна
Сайт regiojet, дуже зручно. УЗ ще не виставила на продаж маршрут Київ - Перемишль.