Я таке знаю• 24 декабря 2024
Бідна негарна 40 річна вийшла за молодого багатого
Підкажіть, будь ласка, такий фільм. забула назву. В самотню нещасну та бідну 40 річну жіночку закохується молодший за неї успішний бізнесмен.
Я таке знаю
• 24 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Любите казки для дорослих?
Хочу переглянути той фільм, забула назву. Та жінка на метро вічно замотана їздила та в неї закохався принц..
Natalia505• 24 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Принц, успішний бізнесмен, в метро, поруч з підстаркуватою попелюшкою? Парадокс...
Цибулька зла• 24 декабря 2024
Я знаю тільки фільм, де вона в переході щось продавала. Але він Вас не влаштує, бо російській - ’Принцеса на бобах’
Я таке знаю
• 24 декабря 2024
Ответ дляАнонім-ка
’Принцесса на бобах’ парашинский?
Точно, але цей фільм ще 90-х років, дякую!!! Буду вдячна, якщо підкажите, чи є подібні західні фільми
Я таке знаю
• 24 декабря 2024
Ответ дляМорковна
Антон, шутка не удалась.
И не намного ты меня моложе был.
Я не антон, а жінка
Цибулька зла• 24 декабря 2024
Спитайте на ФБ в групі ’Шикарний незнакомый фильм’ або в інших кіношних групах
Я таке знаю
• 24 декабря 2024
Ответ дляАнонім-ка
’Принцесса на бобах’ парашинский?
До речі, цей фільм знят на замовлення Мінкульту України, тому він не зовсім парашинський
Морковна• 24 декабря 2024
Мне не больно с Литвиновой?
Но там ее содержали и малолетний бузинесмен и старший папик.
Я таке знаю
• 24 декабря 2024
Ответ дляЦибулька зла
дякую, перегляну його, він знятий на Одеський кіностудіїї у 90-х
oksana_kseniya• 24 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Там грав Жигунов С і Сафонова О. Вона йому була потрібна ,бо в неї ’графське’прізвище...на кшталт Шереметьєвої, він Пупков...
Семенівни сусідка• 24 декабря 2024
Ответ дляМорковна
Мне не больно с Литвиновой?
Классный фильм
В кого тако було• 24 декабря 2024
Російський серіал ’Макрон’. Але там не про Макрона, а про красиву дівчину 42 років і її парубка на 20 років молодшого.
До речі, в мене був жоних на 13 років молодший, що заробляв набагато більше за мене і кружив мене й мого сина. Так що нічого прямо казкового. Правда, я дуже гарна.
Така бойова Я• 24 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Все его машины сломались,такси пробки ,и спешил на встречу на метро🤣
Оновлена версія• 24 декабря 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Арлетт Вам выше написали,тоже очень интересный.И русский фильм еще есть,правда он там не богатый,но младше на 10 лет её
Сергей Горобченко играет называется фильм
Большая разница.
Не по теме тоже интересный,фильм ’Французкий поцелуй’
Есть Серебряковым фильм, но там не так про отношения,а больше триллер и он начинает в конце фильма встречаться с мамой,своей девушки,по моему так,давно смотрела
Фильм называется Тесты для настоящих мужчин
Большая разница.