Щебетушка• 24 декабря 2024
Просто поскаржитися. Вибісило.
Сіла в потяг, перша в купе була. Пішла замовила каву, помила руки, повертаюся в купе - там другий пасажир вже. Взяв одноразові капці з моєї полички, які я з собою вожу, і намагається розпакувати.
Кажу - це моє. Він здивовано на мене дивиться і киває на другу пару - оно ж ваші. Я кажу - це обидві моє пари. Він - а мої де??
Поки я думала що відповісти, заходить провідник з моєю кавою, мужик радо кидається до ньго - ой, я вчасно, я так змерз! І забирає в того мою каву.
Слава Богу хоч решту поїздки проспала без ексцесів.
Щебетушка
• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А для чого ви свої речі порозкладали по купе?
А з якого це дива я не маю розкладати власні речі на власній полиці?
Тантрический кекс• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А зачем задавать вопросы невпопад ?
Щебетушка
• 24 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Так, згодна. І собі зараз так кажу - най то буде найбільшими твоїми неприємностями.
ФсеСама• 24 декабря 2024
А зачем Вам аж две пары тапочек одноразовых? И пока поезд стоит какой кофе, проводник на улице возле вагона. Так что не верю....
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Власна полиця в поїзді?
Прям з правом власності?
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Ясно що тема трольна, тема одна з топових, як сирники чи від 0 і 1
А я с Рио-де-Житомира!• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Автор, то судьба))
Щебетушка
• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Власна полиця в поїзді?
Прям з правом власності?
Ви не в собі? Чи звикли їздити лише в багажному відсіку без квитків і власного місця?
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Так, в багажному відсіку поїзда
Де це до речі?
Щебетушка
• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, в багажному відсіку поїзда
Де це до речі?
Вам видніше, то ж ви зайцем без місця їздите, то розкажіть як воно, цілих три копійки заощадити
Единорог_помог• 24 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Наверное в одних в туалет ходит в других в купе))
ФсеСама• 24 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
А в третьих к проводнику
Щебетушка
• 24 декабря 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Ви тему трольну талановитіше придумали, відповіді вже якісь примітив
Неновая почта• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Придумали про кофе?
ФсеСама• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
А Ваше не позволяет по одной паре на поездку доставать? Или Вы по кругу в поезде катаетесь?
Щебетушка
• 24 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви я дивлюся взагалі не заморочувалися, прибігли і давай маячню поширювати, як в потягах власного місця не існує
Троль якийсь неадекватний
А поговорить?• 24 декабря 2024
А ви що, безʼязика, сказати що то ваша кава ніяк? І нащо витягати 2 пари капців одразу, теж трохи незрозуміло..
Все схоже на казочку.
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляНеновая почта
Придумали про кофе?
Провідник на роботу з термосом кави приїхав, щоб даму з двома парами тапок зустріти як належить
ФсеСама• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Троль якийсь неадекватний
Слабенько автор, слабенько. Тренируйтесь еще...
Единорог_помог• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
Зачем распаковали? Мужик заходит две пары тапок, он не виноват..а ещё 2 пассажира где?
Вы оч нежная вам надо все купе брать, чтобы не нервничать. Соседи могут пукать и храпеть, пить пиво, читать включая свет, ходить курить и тп
Щебетушка
• 24 декабря 2024
Ответ дляФсеСама
Щоб таких як ви не провокувати чи навіщо?
Що ще я зобов´язана обмежено діставати, щоб вас не тригерило?
ФсеСама• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Тригерит только Вас по ходу. Вон аж тему наклепали...
Love_Love_Love_• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Поки тапки тригерять, лише, вас.
А і ще тригерить те що вони не тригерять інших.
Единорог_помог• 24 декабря 2024
Ответ дляЩебетушка
Підписуйте упаковку. Власність Катерини.