Ухахайкина• 24 декабря 2024
Я виглядаю старше ніж на свій вік
Мені про це завжди всі казали в моєму оточенні, починаючи з 12 років і по ці дні. Тепер от часто порівнюю себе з колегою, якій 32 роки, мені 25 років. За шкірою вона сказала, що особливо не доглядає, вмивається якоюсь недорогою пінкою з огірком з Єви, крем Nivea, декоративка сама звичайна, тональний Patricia Ledo, пудра LN і тому подібне. І в неї шкіра краща ніж моя. Тим часом я користуються аптечною косметикою, дорожчими вмивачками, кремами, раз в тиждень користуюсь механічним скрабером, користуюсь термальною водою. Декоративку стараюсь брати дорожчу, тональний Ysl, пудрою не користуюсь. І що маю? Моя шкіра постійно з якимись заломами, жирна, не рівний рельєф, у неї гладенька, без єдиного прищика.
младокошкина• 25 декабря 2024
У меня кожа ужасная. И лечила и косметику очень аккуратно подбираю. Но ничего, если что то не то съем то сразу полная задница на лице. А кто то ест что попало, злоупотребляет алкоголем т тп и кожа хорошая и ничего кроме как молча завидовать предложить не могу.
В межброку ботокс уколите.
Для кожи плазмолифтинг хорошо, и мелкие морщины убирает и воспаления мелкие.
В межброку ботокс уколите.