Купи слона• 25 декабря 2024

Gliss Kur Ultimate Repair чи Gliss Kur Oil Nutritive Hair Repair?

Який більш жирненький/поживний? я про усю лінійку.
на пористий блонд щоб
Библиотекарь• 25 декабря 2024
Ultimate мені навіть на не пористе волосся був ні про що. Я брала спрей і кондиціонер.
БезникаяЯ• 25 декабря 2024
Ultimate
Я не чарівниця вам• 25 декабря 2024
Ultimate , той що чорний. Він норм, а жовтий повна фігня, у мене від нього волосся наче пересушене було, хоч мало ж бути навпаки.
Чорний теж не ідеальний, волосся швидко жирніє, треба частіше мити голову, але то краще аніж мочалка, яку я мала з іншими засобами. І спрей не забувайте, він дуже класний, надасть волоссю нормального стану, навіть якщо помити голову чимось типу засобу для миття посуду (це в мене таке було, коли скористалася шампунькою хлопця ’10-в-одному-для-чоловіків’, добре що спрей валявся у сумці
автор Купи слона • 25 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
ну в мене лише чорний був - слабкий. але краще ніж всякі натуальні що в паклю перетворюють, або надто кислотні від яких ткпо витончується і пакля настає..

мені мити швидше не приходилося.. взагалі мало що жирнить

значить жовтий точно слабше?

на свою паклю я вікрила ще коли в німеччині жила трохи - маски пантін серіі кератин. зараз в єві акціі якраз - по 167грн
не гірне ніж проф.