Атятя_тётя• 05 февраля в 20:00

Кого уже вызывала налоговая для объяснений?

Пришло письмо счастья от налоговой что дают 15 дней на явку с объяснением о Наложках что это были за поступления. Продавала пролеты и новые вещи , в месяц получалось до 10 продаж с минимальной прибылью так как официален не работаю. Хочу узнать о вашем опыте в подобной ситуации ? Кого вызывали и кто ходил ? Чем закончилось ?
V4885• 18 февраля в 20:26
Ответ дляMs. Анонимная
А можна подивитися будь ласка листа,без ваших особистих даних
Враховуючи кількість образ та звинувачень в брехні в темі яку я створила і в темах які я коментувала по своїй проблемі нікому нічого показувати з даними чи без не буду. І в мене ситуація не завершена. Поки що вибачте. Те що я начиталась в свою адресу лише за те що просила поради та попередила інших що в мене така ситуація ніколи не думала що дорослі люди так можуть бажати зла іншим.
Ms. Анонимная• 18 февраля в 20:31
Ответ дляV4885
Добре,дякую,тоді це пусті розмови.вибачте
V4885• 18 февраля в 22:15
Ответ дляMs. Анонимная
Хай так і буде. Я вас ні до чого не зобов´язую. І вам відповідно нічого теж не зобов´язана
Ms. Анонимная• 18 февраля в 23:46
Ответ дляV4885
Ну так у вас тоді або його взагалі немає або не прості продаж,а якась не проста історія,в люди тут пишуть про прості продажі своїх речей .Можете не відповідати .
V4885• вчера в 11:43
Ответ дляMs. Анонимная
Я свою історію вже розповідала.