УраганнаЯ• 24 декабря 2024

Чи казати прямо як є?

Подруга має двох дітей і їх обох похрестила одна пара. Подруга більше 10 років їх використовувала в своїх корисних цілях і тепер дивується, що ті перестали з нею спілкуватися і хресників своїх більше не вітають на свята.
Я це вислухала і промовчала.
Чи треба в таких випадках казати що думаєш? Знаючи подругу, то думаю, що вона би просто різко почала би це заперечувати. Але чи стали би ви все одно казати правду в лице?
Вишня на торті• 24 декабря 2024
А сенс?
Смурфик• 24 декабря 2024
такой человек просто не был бы моей подругой
с говнолюдьми не общаюсь
Булку Дай• 24 декабря 2024
Навіщо? Це ж вас не стосується
Анонім Завгосп• 24 декабря 2024
Якби мене питали, то сказала б.
TaFo• 24 декабря 2024
Вас питали?
Пліткарка• 24 декабря 2024
я б нічого не казала. хай мастить собі голову
Подвійна веселка• 24 декабря 2024
А як можна використати людей без їх згоди?
автор УраганнаЯ • 24 декабря 2024
Ответ дляTaFo
Вас питали?
Так. Питала подруга мою думку з цього приводу. Але я маю лише припущення, судячи з того, що вона мені розповідала.
автор УраганнаЯ • 24 декабря 2024
Ответ дляПодвійна веселка
Вона постійно їх щось просила і вони не могли відмовити, бо то ж кума. Якось подруга йшла до них на день народження і ми якраз пересіклися в супермаркеті. Вона на подарунок купила імениннику дешеву чашку. І це при тому, що вони перед цим купили їх сину велосипед. Як так можна я не знаю.
Також вона переїхала до іншої квартири і не хотіла платити за перевозку речей. Вони їй перевезли все безкоштовно. Вони хотіли мабуть почаювати в неї, а вона сказала, що не має чим пригощати.
Булку Дай• 24 декабря 2024
Ответ дляУраганнаЯ
Їздять на тому, хто дає на собі їздити - от і все