Червона ікорка• 24 декабря 2024

Відкрила для себе цей аромат зара ще влітку, але зараз я просто у захваті від нь

Хто любить свіжі, ніжні, квіткові аромати, раджу спробувати
Сумчатая кошка• 25 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
:)) Парфумерія від зари дуже низької якості
І порівнювати її з якісною парфумерією, це те ж саме, що казати, що відпочинок в Кирилівці такий самий як і в Турції з ол инклюзів.
Ну це суто ваше бачення і як на мою скромну думку - упередження.
Я порівнюю.
І так, навіть маючи в колекції ЧО Тома Форда, більше десятка амуаж чи Ганімед, наприклад.
Про низьку якість - тим паче нема змісту говорити, ви наче її на експертизах розглядали. Сертифікат є - значить, складники ок.
Сумчатая кошка• 25 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
порадьте ванільний, гурманський аромат, але не важкий, для підлітка, будь ласка
Marshmallow Addiction
Sensual Vanilla

Моя дочка 14 річна обрала такі. Теж вибирала «смачно і ванільно».
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Я не уточнювала у неї, бо не знала, що вони зараз різні.
Ту, стару класичну, я пам´ятаю, а ці інші зовсім
Спасибо !
Тундиринда• 25 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
Juicy Couture Viva La Juicy
Моя такие заказала
Кастрюлька• 26 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Автор, а у вас именно такая коробочка? На сайте Зара она другая - однотонная. Или это разные парфюмы?
Они переиздают те же парфюмы в других флаконах. Аромат тот же .
Кастрюлька• 26 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Мдаааа
Проспиртовані, різкі, через 2-3 години починають смердіти приторним
Зара є зара
Нічого спільного з класним ароматом
Не правда, у Зары есть классные ароматы, не все конечно. Конкретно те, что у автора классные, обожаю их летом, когда многое душит. Ни капли не химозные, я очень чувствительна к такому.
Кастрюлька• 26 декабря 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
мне зашел NEW YORK (зара и Jo Malone коллаборация) ммм и стойкий
( кардамон; : Сандал.,запах кожи)
Коллаборации с Малоне вообще классные, у меня Vetiver Pample mousse, такой натуральный грейпфрут.