Червона ікорка• 24 декабря 2024
Відкрила для себе цей аромат зара ще влітку, але зараз я просто у захваті від нь
Хто любить свіжі, ніжні, квіткові аромати, раджу спробувати
Червона ікорка
• 24 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
А что насчёт стойкости?
Стійкі, на одязі цілий день тримаються
дамаАмстердама• 24 декабря 2024
А я на зпході почула ніжний-ніжний аромат на дамі. І була ним зачарована, не витримала і згодом запитала назву.
Була здивована, пурбланка.
Тепер я їх хочу і собі
Була здивована, пурбланка.
Тепер я їх хочу і собі
дфтфсрлфлф• 24 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Була здивована, пурбланка.
Тепер я їх хочу і собі
Була здивована, пурбланка.
Тепер я їх хочу і собі
Пур бланка це для мене асоціація дитинства)) а мені вже 36)
дамаАмстердама• 24 декабря 2024
Ответ длядфтфсрлфлф
Вони зараз різні варіації мають. Я про це не знала
БезникаяЯ• 24 декабря 2024
Автор, а у вас именно такая коробочка? На сайте Зара она другая - однотонная. Или это разные парфюмы?
Червона ікорка
• 24 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Саме така, зелена і кришичка зелена. Я шукала в інтернеті, щоб показати саме таку упаковку яка в мене
Червона ікорка
• 24 декабря 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
2000грн?
Нє, це фото саме такої упаковки як у мене, бо дивлюсь на відгуках вони різні. Моя зелена і кришичка зелена
БезникаяЯ• 24 декабря 2024
Ответ дляЧервона ікорка
И картонная коробка с цветами? А где вы покупали?
КликОЛЬКА• 24 декабря 2024
Мдаааа
Проспиртовані, різкі, через 2-3 години починають смердіти приторним
Зара є зара
Нічого спільного з класним ароматом
Зара є зара
Нічого спільного з класним ароматом
Червона ікорка
• 24 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Так, в Польщі
КликОЛЬКА• 24 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
А что насчёт стойкости?
Якщо у вас був рівень парфумів не рівня ейвон, то вам рівень зари теж не зайде
Червона ікорка
• 24 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Мдаааа
Зара є зара
Нічого спільного з класним ароматом
Зара є зара
Нічого спільного з класним ароматом
Ну, не знаю. Мені так не пахне. Всі радять яблуко, а-ля шанель тендер, а мені вони ніякі. Може справа смаку
Нехай щастить• 24 декабря 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Они на многие ароматы этим летом перевыпустили упаковки
КликОЛЬКА• 24 декабря 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Ну якщо у вас бюджет лише на зару, то звісно нормальні аромати вам не доступні
Червона ікорка
• 24 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ок
Нехай щастить• 24 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
К мен есть ароматы, от Ланком, d&g, Анна Сути, Монталь, эскада, Гердер, мейсон Маржела . И Зара с ними прекрасно уживаются.
Червона ікорка
• 24 декабря 2024
Ответ дляБутерброд и я
Зара взагалі не стійкі((( для мене , це розчарування
Які у вас були?
Сумчатая кошка• 25 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Доволі снобське твердження, яке нема нічого спільного ані з реальністю ані з досвідом у парф світі.
В зарі є багато гідних ароматів, зокрема аналогів до люксу і ніші.
Невибагливий і не чутливий ніс може не відрізнити, наприклад, HYPNOTIC VANILLA від hypnotic poison, Sand Desert At Sunset від angels share тощо.
Ціна не завжди показник.
Десятки бюджетних ароматів з масмаркету і люксу зроблять ніс деяким маркетинговим брендовим ароматам.
Взяти Lalique чи Lolita Lemoicka - цінник там іноді на порядок нижчий від нішевих брендів, а букети заворожуючі і неповторні.
Зара - це мережева сертифікована парфумерія, і так - там можна зустріти перлини.
Тому поняття «нормальної» парфумерії - це не про гроші. Та ж сама зара не витрачає кошти на рекламу ароматів, звідси і доступна ціна.
Ціна не завжди показник.
Гага Газу• 25 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ціна не завжди показник.
порадьте ванільний, гурманський аромат, але не важкий, для підлітка, будь ласка
Лінива, не каюсь• 25 декабря 2024
мне зашел NEW YORK (зара и Jo Malone коллаборация) ммм и стойкий
( кардамон; : Сандал.,запах кожи)
Лінива, не каюсь• 25 декабря 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
, предыдущее том форд,зара зашел
КликОЛЬКА• 25 декабря 2024
Ответ дляСумчатая кошка
Ціна не завжди показник.
:)) Парфумерія від зари дуже низької якості
І порівнювати її з якісною парфумерією, це те ж саме, що казати, що відпочинок в Кирилівці такий самий як і в Турції з ол инклюзів.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 декабря 2024
Ответ длядамаАмстердама
Була здивована, пурбланка.
Тепер я їх хочу і собі
Була здивована, пурбланка.
Тепер я їх хочу і собі
А какая именно? Классическая?
дамаАмстердама• 25 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А какая именно? Классическая?
Я не уточнювала у неї, бо не знала, що вони зараз різні.
Ту, стару класичну, я пам´ятаю, а ці інші зовсім