Заздрість то погано• 25 декабря 2024
А де ще було таке шикарне свято, як у Львові?
Мядуза аля моргонер• 25 декабря 2024
Ответ дляВишиванка
з інстаграм Андрія Садового:
Два фото, зроблені на одній вулиці з різницею в пів години.
Прощання із полеглими Героями та встановлення Різдвяного Дідуха.
Нехай це буде нагадуванням про ціну кожного дня нашого тимчасового перебування на цій Богом даній землі.
Сьогодні громада Львова попрощалася одразу з чотирма Захисниками: Іваном Андреївим, Юрієм Попиком, Віталієм Кришталем та Ярославом Семчишиним.
Вічна пам’ять🕯️
я б не назвала це шикарним святом
Вічна пам’ять🕯️
я б не назвала це шикарним святом
Уколыхали уже с тем святом!Кривой Рог-свеча ,ищут под завалами,дроны летят сейчас,хоронят бойцов,а они носятся,радостная атмосфера прям у таких,как авторша.Так зворушливо ей.
Жирафовое варьенье• 25 декабря 2024
Ответ дляАлесс
У них разве война есть?
щоб ви так жили, як у них війни ’нема’
Відповів всім• 25 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Положите в папочку с моим именем
вас другие положат и без имени.
Успокойся_Успокойся• 25 декабря 2024
Ответ дляАлесс
У них разве война есть?
А ви ж з 2014 року ходите, не посміхаєтесь, нічого не святкуєте. Правильно я розумію?
bespe4na_mavpa• 25 декабря 2024
Автор, такой галимой тролятины в святвечер не стыдно насыпать? А, вы ж явно из тех, у кого 6горождество
Ответ дляЗаздрість то погано
На ютубе есть. Детки с дидухами, Зирка, песни, так классно. У нас в Полтаве ничего - серо, сыро, школа, работа.
долгое влияние европейских традиций и отсутствие влияния совка дает о себе знать
где русня дотянулась - там уродство грязь говнище и смерть. Увы
поэтому традиции там где их поддерживают, во Львове это очень сильно и принято, как и во всей Европе
Ответ дляМядуза аля моргонер
А ви не подумали,що на тому святі були діти,які вчора ще під вибухи спали? З того КР чи Харкова?
Одягніть чорну хустку і не смійте радіти до самого закінчення війни
Ответ дляМядуза аля моргонер
жизнь идет и молодцы те кто продолжают ее жить среди этого кошмара
Ответ дляЗаздрість то погано
Я у Львові, сьогодні чоловіка перевели на 0, з самого ранку настрій до сраки, до куми поїхали, щоб діти заколядували, нічого не хочу.... Таке враження, що в 2 км від мене інший світ. Та й знайомі, друзі, вечеряли тихо в колі родини . Не знаю хто там в центрі з дідухами веселиться
Киев_Елена• 25 декабря 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Какая школа, каникулы же)
vasilisa-l• 25 декабря 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Читаю і дивуюсь деяким.
Навіть у другу світову люди святкували і народжували.
Шо ви мелете? Так,війна. То треба лягти і лежати? А якщо 10 років? У нас же ще сім життів є, правда?
Тим більше, що у Львові багато ВПО з дітками. Але ж русняві баби й цьому позаздрили, бо самі вони тільки топтатися по п´яні, на Водохреща вміють