Я Вас не боюся• 25 декабря 2024
Що говорити у відповідь?
Сьогодні приїхала до Львова й усі сьогодні вітаються : "Ісус ся рождає" чи щось накшалт цього. А я не знаю, що відповідати, щоб не здатися неввічливою. У нас зазвичай кажуть : "Веселого Різдва!" чи "Зі святом!" Підкажіть, будь ласка, як треба відповідати?
Я така бойова• 25 декабря 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Так не тільки вітаються а й коли за столом збираються на Різдво чи на святвечір з цього починається стіл....у вас як? Молитва може?
У нас ніяк, бо нікого релігійного в родині нема.