75В• 25 декабря 2024

я в шоці такий лохотрон, і так мені 30

адвент календар коштує як крило літака , а всього 8 кіндерів(
і 5 фігурок все інше просто по 1-2 цукерки
Библиотекарь• 25 декабря 2024
Я дітворі купила по коробці м&м. Дешевше, навіть, ніж літом був.
Краще вже купити лоток кіндерів, а на решту десяток курячих на олів´є
КаРаКаТиЦа• 25 декабря 2024
Ответ для75В
чоловік
Автор, він намагався вас порадувати, тим паче думаю знав, що то ваша дитяча мрія. Не засмучуйтесь, це вже не такі величезі гроші, щоб побавитися і здійснити мрію дитинства. Подякуйте чоловіка, він старався і скажіть, мов збила охоту, набавилась, мрія дитинства здійснилася, питання закрито, дякую))
автор 75В • 25 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
та це зрозуміло , я й не плачу))
просто що за таку ціну кладуть туди фігню
а тут коментаторки так серйозно сприйняли мою тему))
L-i-s-a-92af• 25 декабря 2024
Ответ для75В
так був по 3, зараз зі знижкою 2
Не вірю
КаРаКаТиЦа• 25 декабря 2024
Ответ для75В
та це зрозуміло , я й не плачу))
Та то зрозуміло, що то не трагедія тисячоліття, але розумію ваше розчарування. Коли очікувала вау, а по факту таке собі.Щоб посміятися подивітся адвент календар Шанель, здаєтся 2021 року, от де треш, угар та сльози за такі гроші😂😅
автор 75В • 25 декабря 2024
Ответ дляКаРаКаТиЦа
коротше ті адвенти то срань ))
Молчалка• 25 декабря 2024
Ответ для75В
мені подарували бо це моя дитяча міні мрія та і наперед нецікаво дивитися
Вы не одна такая. Купила массажёр на розетке 1800 по акции, знакомый заказал через пром за 700 грн
Я с вами👋
КаРаКаТиЦа• 25 декабря 2024
Ответ для75В
коротше ті адвенти то срань ))
Як чесно не всі. Я Пол&Джо обожнюю, цього року дуже жалкую, що не замовила, бо дорожче ніж інші роки, але дійсно супер наповнення(як ви любитель бренду) Мульті брендові типу Спейс НК, Лукфантастік, Култ Бьюті завжди варті своїх грошей, як ви косметику любите. Моно брендові от завжди якась повна фігня. Мені чоловік до війни колись діор подарував, чи в 2021 чи 2020 то така фігня реально, одні міні сайзи, от також так шкода грошей було, що він як краще хотів, але от думки, що за ті гроші я пару мульті могла замовити в сто разів краще чи хорошу сумку чи ще щось, аж трусило від того
Редиска Я• 25 декабря 2024
У нас эти календари по 12 евро были. Весь лидл был ими завален и не только лидл. Но я не в Германии. Это только там цены такие дурные? Я своим купила 2 от Milka по 8 по-моему и все. Можно было линдт но жалко денег стало
Ананомчикус• 25 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Блин и правда, посмотрела 64 евро на амазон
Подобные по 35-40 € продавались в супермаркетах
Свекруня• 25 декабря 2024
Ответ для75В
Я в Метро на день св.Николая покупала его дочке за 500грн по акции, в других местах по 800 он лежал
cherry_colibry• 25 декабря 2024
Неуважно читали вміст, не шукали відгуки. Вони нічого не приховують, щоб не розчарувати дітей. Я за 2000 купила 24 яйця.
автор 75В • 25 декабря 2024
Ответ дляСвекруня
ага за 300
Морожена_курка• 25 декабря 2024
Мы в этом году покупали вот такие
Жертва интернета• 25 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
А ви думали, там червона риба?
Але ж і не на 300-500 грн при ціні 2-3 тис грн
Соня-сонятко• 25 декабря 2024
Ответ дляЖертва интернета
Коли людина купує Кіндер адвент, то вона розуміє, що там будуть шоколадки. Маленькі, бо там віконечка такі ж.
Плакулька• 25 декабря 2024
Ответ дляМорожена_курка
Мы в этом году покупали вот такие
Круто! и сколько такая швейцарская радость стоит?
Морожена_курка• 25 декабря 2024
Ответ дляПлакулька
Сын привез из Польши ,вышли грн по 700
У нас по 2 тыс продавали
Ні за холодну воду• 25 декабря 2024
Ответ для75В
коротше ті адвенти то срань ))
не все. знакомому жена подарила адвент с пивом )))