Без Баяна• 25 декабря 2024
тушки вилетіли
сволоти
за вікном збивають шахеда
from Ukraine• 25 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Зараз коменд.година
То й що? Ви маєте право прослідкувати в укриття якщо повітряна тривога .
Третій рік війни а ви пишете якусь дурню 🤦♀️
from Ukraine• 25 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Можна,але кажуть що їхати 20хв,то можуть і зупинити
Як зупинять то скажу що в укриття. Ви якась дивна. В укриття можна в будь-який час якщо тривога .
Дівка в намисті• 25 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Випийте валер´яночки та їдьте вже
Кукарикуууууу• 25 декабря 2024
Я в ванній сиджу останній рік, дві стіни. А там як Бог дасть, дістало вже так.😒
Шпондєр• 25 декабря 2024
Ответ дляБез Баяна
моя тема як вірш хоку
Тушки вилетіли
Піду до ліжка
Холодно на Щекавиці(
Піду до ліжка
Холодно на Щекавиці(
Дівка в намисті• 25 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
Вже пустили( тривога....
Можуть бути імітаційні
Снежнакомка• 25 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Можуть бути імітаційні
Мама теж так каже, а тривога, бо шахеди залетіли знов....але хвилююсь, все ж
Дівка в намисті• 25 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
Укриття є?
Снежнакомка• 25 декабря 2024
Ответ дляДівка в намисті
Укриття є?
Я кота випускала на вулицю і побачила новину, мамі написала, вона вже не спала...
Пушка заряджена• 25 декабря 2024
Я наверное зря паникую. Все спят, фонари на улице зажгли, подсветки на домах...
Но не тут то было. Побежала мыть голову, пока свет есть, заряжать телефон, перекусила, на всякий случай, закуталась в самый теплый халат, сижу жду.
Да, еще другую карту на компьютер установила, по которой обстрелы видны.
Снежнакомка• 25 декабря 2024
Ответ дляПушка заряджена
Чому дарма, робите, як вважаєте за потрібне. Я просто лежу і моніторю ситуацію, але спати хочеться...
Всюди влазю• 25 декабря 2024
До 05:30 ожидаем локационной фиксации Калибров по АЧМ
🚨❗ До 6:10 ожидаем ракеты из Тушек-таке пишуть
Всюди влазю• 25 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Мабуть імітаційні , бо я вперше в житті таки поїхала в укриття 🤣
на жаль, певно ні..ближайшее время существует угроза применения врагом баллистических средств поражения типа «Искандер-М и КН-23»
Всюди влазю• 25 декабря 2024
ПУСК ❗ залп калибров из геленджика из фрегатов⛴⛴⛴
❗Ожидаем 20х+ КРМБ «Калибр».
Снежнакомка• 25 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
❗Ожидаем 20х+ КРМБ «Калибр».
20 ракет? Ще і кинжали пустять
Нагайна• 25 декабря 2024
Ответ дляПушка заряджена
що за карта? Заряджаю телефон.
Снежнакомка• 25 декабря 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Оце правильно. Було б в нас, теж поїхала б
Всюди влазю• 25 декабря 2024
Ответ дляСнежнакомка
20 ракет? Ще і кинжали пустять
В акватории Черного моря по меньшей мере 3 ракетоносителя, залп 24 ракет (Есть ПУСКИ)-🚨 🛩 В воздухе 7х бомбардировщиков Ту-95МС (Есть ПУСКИ)
Снежнакомка• 25 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
Я одного не розумію, що їм дають ці обстріли по світлу?
Снежнакомка• 25 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка
Сижу чекаю, збираюсь іти в укриття
А шо чекаєте?
Всюди влазю• 25 декабря 2024
одатково - загроза від крилатих ракет типу SS-N-27 ’Sizzler’ (3М-54) / SS-N-30 (3М-14) (ОКР ’Калібр’) чорноморським флотом російської федер
Всюди влазю• 25 декабря 2024
🚨 🚀 Русня может применить Искандер-М, Х-59, Искандер-К, Кн-23 (ВЫСОКАЯ АКТИВНОСТЬ)-🚨✈ А также могут поднять истребители МиГ-31К.(ЕСТЬ ИНФОРМАЦИЯ ОТ ПАРТНЕРОВ ЧТО В БЛИЖНЕЕ ВРЕМЯ ЕСТЬ УГРОЗА ВЫЛЕТЫ
Снежнакомка• 25 декабря 2024
Ответ дляВсюди влазю
А де ви берете цю інфу? Та це було очікувано(