Без Баяна• 25 декабря 2024
тушки вилетіли
сволоти
за вікном збивають шахеда
Тоскующая• 25 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
Удалено администрацией...
О, яскравий представник Російської Дегенерації
Українці десятиріччями живуть мирно з усіма представниками націй і мов, це такі шизануті терористи як ви придумали собі що в нас когось ущемляють.
Творог для розжига• 25 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Так мирно живём, что в каждой теме обязательно найдется хоть одна одаренная, которая поднимет вой ’чего не на мове,’ ’мова мае значенння’ и прочий бред. Думаете это Раша - троли пишут?
Тоскующая• 25 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ну правильно, такі і пишуть
Вам в реальному житті часто забороняли російською розмовляти?
Коржик• 25 декабря 2024
Ответ дляБез Баяна
проспала , я так розумію гучно не було на правому березі Ки?
Сьогодні вони по іншому плану діяли.
Але пишуть знову був виліт . Не читала далі хто і куди
Мошей ницца• 25 декабря 2024
Ответ дляБез Баяна
Не було гучно в Києві