Подмигашка• 25 декабря 2024
ГПВ по всій Україні сьогодні, чи знову тільки в декого?
Глянула, подібної теми наче немає, зазвичай зразу всі пишуть про відключення.
То виходить, всі із світлом?
Нам зранку майже на 3 години відключили, тільки з´явилось.
В 10.30 знову відключать, потім в 21.00((
10+ годин без світла будем(
В інших чергах менше відключень, але теж є.
Цікаво, це тільки Миколаїв такий "везунчик", чи всі області так само?
То виходить, всі із світлом?
10+ годин без світла будем(
Анонимба• 25 декабря 2024
Ответ дляБлондинка в Законе
Черкаси по сім годин.
одним заходом? чи за добу? Бо в нас відразу 6 годин, раніше більше 4 годин не вимикали
Мелочунь• 25 декабря 2024
Ответ длядожену і ощасливлю
Ви бачили де і по скільки прильотів було? До чого ці питання?
А ви бачили?
Звідки ви знаєте про кількість прильотів і пошкодження? Від зелі, ванька, з телеграму?
Ви впевнені, що вам кажуть правду?
Котики-муркотики• 25 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Маю право спитатись, користуюсь ним.
І, як бачите, вже пишуть, що графіки відключень ввели не всюди.
9 часов Киев без
Джонсонюк• 25 декабря 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Графік це стабілізаційні. А мають вимикати там куди залітало?!
Мають вимикати всім однаково.А не одним на сім годин,другим на три, третім взагалі не вимикають,бо лінія на Румунією чи Буковель йде.
месяцкие• 25 декабря 2024
Ответ дляПошаманю
Де взяли графік на завтра?
Уже изменили на сегодня. Так что думаю на завтра не актуально но
Ло Шарик• 25 декабря 2024
Ответ дляПодмигашка
Маю право спитатись, користуюсь ним.
Бо графіками вже керує не Укренерго, а місцеві РЕС
Локшина на вухах• 25 декабря 2024
Ответ дляБешене сарі
хуйло то ще те хуйло
но проблема со светом - живет своей жизнью
Правда? Хуйло и нет электричества, абсолютно никак не связаны ? Так же, как гитлер и вторая мировая .
Коник-стрибунець• 25 декабря 2024
Ответ дляРожева юбка
Скільки в наших людях заздрості 😟
ну, хтось же лишав після себе записочки ’чтоб у вас, как у нас’. А тут скільки раз писали...
Chaterbox• 25 декабря 2024
Ну так цього і треба було чекати, тільки наші по всім Телеграм каналам сказали, що на НР ми зі світлом і ось. Наче спеціально так знак дають, що час діяти.
Блондинка в Законе• 25 декабря 2024
Ответ дляАнонимба
Одним заходом,за добу 10,5 годин.Вони ж нову постанову зробили,можна тепер по 6 годин поспіль,+- 1 година.
Жена сантехника• 25 декабря 2024
Ответ дляМелочунь
А ви бачили?
Ви впевнені, що вам кажуть правду?
Нам її давно всю не кажуть. Люди просто не в курсі- які пошкодження насправді. Ця тема ну дуже не популярна, ото і виникають потім питання. Знає той- хто сам живе біля пошкоджених енергооб´єктах або їх відновлює.
Королева спама• 25 декабря 2024
Ответ дляМавка
Я в Київській області у нас світло вимикають коли прильоти і в області ,і в Києві,і в Тернополі
Це не так працює. Вирубають навіть коли в Тернополі прильоти, а в Києві і області не було.
Коник-стрибунець• 25 декабря 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Вам завидно?? Понятно, что в западных обл не иак громят, в том числе и энергетику, понятно, что там не так ,как на востоке
Якщо автора це втішить і зігріє, то у нас теж частина області вже з ночі без світла, Івано-Франківщина. Сподіваюсь, автора і їй подібних утішила
Коник-стрибунець• 25 декабря 2024
Ответ дляДуняша
Так там сезон туристичний почато. Там и тцк не так працюють як в Харків. і інші областях
де ’там’? В Буковелі?
Котики-муркотики• 25 декабря 2024
Ответ для90x60x90
Київ
Немає в 9-30 відключили
В 9-33 графік виклали((( я прям чула як хтось в ліфті застряг((((
Хоч би за пів години попередили
Немає в 9-30 відключили
Хоч би за пів години попередили
У нас чуть раньше вырубили , не успела досушить голову
Бешене сарі• 25 декабря 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
вы можете быть не согласны
я раньше тоже как вы рвала попу доказывая всем какая тяжелая у нас ситуация
но когда на фоне полного благополучия в мае начали резко отключать и говорить что похолодало или неделю назад резко перестать отключать всем - мои аргументы закончились...
Не служанка• 25 декабря 2024
Ні світла, ні опалення з самого ранку по всій Салтівці. Прийшла інформація від тепломереж, що пошкодження внаслідок вибуху.
Подмигашка
• 25 декабря 2024
Ок, середню температуру по палаті дізналась, дякую тим, хто відповів по темі.
Срачі розводити не планувала, спробувала тему закрити, не вийшло.
Тож всім хорошого дня з світлом і теплом.
Мавка• 25 декабря 2024
Ответ дляКоролева спама
А я що написала?
Котики-муркотики• 25 декабря 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Связаны воры наши еще не меньше чем уйло
Коник-стрибунець• 25 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
Ну типу виявити що десь не вимикають і знайти зраду. Якось так.
Хоча енергетика зараз чутлива до будь якого впливу (аварії, обстріли, погода тощо).
або передати кураторам, щоб скоригували удари
Меряю от 0• 25 декабря 2024
Киевская обл, не выключали сегодня. По графику с 9-10,30 должны были, но свет есть.
любименькая• 25 декабря 2024
Дніпро, гр 3.1: світла не буде з 6.00 до 12.00 та з 15.30 до 22.30. Але так жорстко не у всіх груп
Котики-муркотики• 25 декабря 2024
Ответ дляБешене сарі
вы можете быть не согласны
О помню :
Хмарно-нет света
Ветер нет света
Дождь нет света
Хмарно-нет света
Ветер нет света
Дождь нет света
Бешене сарі• 25 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
О помню :
Хмарно-нет света
Ветер нет света
Дождь нет света
Хмарно-нет света
Ветер нет света
Дождь нет света
да, я про это...
на улице тепло а тебе говорят что холодно - и света нет
Коник-стрибунець• 25 декабря 2024
Ответ дляБабця в мештах
Живу на вулиці, де лінія йде на Румунію
світло є
Ніколи взагалі не відключають
світло є
Ніколи взагалі не відключають
Удалено администрацией...
Асталависта бэйби• 25 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
А яка у вас група?Бо моя п´ята,то бачу,що без світла ми будемо з 13.30 до 17.00.
Перша.
Коник-стрибунець• 25 декабря 2024
Ответ дляЖена сантехника
Мабуть тому що Україна в єдиній енергосистемі Європи? Перетоки. Доречі, Європа нам теж допомогає при нашому дефециті, тобто ми купляємо у них.
воно хоч би погуглило, що таке високовольтні лінії, перш ніж писати дурню або провокації