Впораюсь зі всим• 25 декабря 2024
Пропав голос.Порадьте таблетки чи народні методи
В суботу пропав голос.Спочатку горло дерло.Кашлю немає.Гомеовокс не допомагає (що ще можно?
Сладкий лимончик• 25 декабря 2024
В молоке проварите инжир и дайте настояться, и пейте. Это рецепт какой-то оперной дивы, она так голос возвращает себе, где-то читала
Шалена красуня• 25 декабря 2024
Могу посоветовать, но будете ли использовать. Баллончик флесотид . Сначала 3 р в день, потом уменьшаете.
Это вирус такой . Плюс таблетки от аллергии
Впораюсь зі всим
• 25 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
Спасибо.не хочу гормонами пока
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Спасибо.не хочу гормонами пока
Гомеовокс - таблетки спеціально для цього.Від лорингіту та якщо пропав голос.Нічого кращого не знаю.
Ms. Откровенность• 25 декабря 2024
Ответ дляІллюха Перчик
Исла мос еще параллельно. И волшебное молоко, конечно же.
КинДза• 25 декабря 2024
Ответ дляШалена красуня
Жартуєте ???
Впораюсь зі всим
• 25 декабря 2024
Ответ дляКинДза
Хоч день мовчати.
Пити тепле молоко з маслом і таблетки трахісан.
Дякую
Іллюха Перчик• 25 декабря 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Я порадив те що випробував на собі і мені за один день тоді відновився голос.
КинДза• 25 декабря 2024
Ответ дляЛама_мама
Сделать ингаляции с пульмикортом, если у вас есть небулайзер
Пульмікорт провокує кашель.
Для чого?
Ane4ka-9cee• 25 декабря 2024
Мій чоловік був охриплий місяці 1,5, то лор призначав таке лікування: трахісан, тантум-верде спрей, полоскання боржомі, але без газу, антигістамінне, і голосовий спокій
Впораюсь зі всим
• 25 декабря 2024
Ответ дляAne4ka-9cee
Це було недавно?
Попразендовна• 25 декабря 2024
молоко з маслом какао і не розмовляти взагалі, особливо не шептати, бо це дуже напружує зв´язки і заважає їх відновленню