ХтоЯкщоНеЯ• 25 декабря 2024
Підкажіть, будь ласка, ірригатор за доступні гроші
Щоб нормальна потужність була. Може і на Алі хтось купував, буду вдячна
Тут надолго• 25 декабря 2024
Будь-який з Алі за 20-25 доларів, переносний.
Тут було мінімум 153 теми з обговореннями, пошукайте.
Незамінна річ!
Рогнеда Карповна• 25 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
в мене такий, 2 роки щоденного використання, жодного нарікання
треба з часом насадки нові купувати і міняти? як до щіток електричних наприклад?
ПироженкА• 25 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
ні, я одною користуюся, це просто конусоподібна трубочка, вона зубів не торкається, не треба її міняти
Мост_Устал• 25 декабря 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Да.
Капризуля• 25 декабря 2024
Только производителя Розетка не покупайте. Очень некачественный. Я его даже в ремонт сдавала, так мне написали, что прибор вышел из стоя из-за того, что на него попадала вода.
Много отзывов на него, преимущественно хорошие