ГоловнаЯ• Изменено 25 декабря 2024

Душі померлих

Зараз наставлять мені рука-лице...
Як думаєте, душі померлих близьких нас бачать? Може з вами відбувалися якісь паранормальні явища? Ну, наприклад, моїй знайомій у дитинстві снилась її молода тітка, якій при похованні забули покласти гребінець для волосся, і просила її розчесати.. Гребінець прикопали і тітка вже у снах ’не приходила’
Парасюха• 25 декабря 2024
Так.Я вам рука Лице наставляти не буду,бо знаю,що вони нас бачать.
Крию матом страшно• 25 декабря 2024
Да я верю, это помогает мне выжить
Миссис Буркул• 25 декабря 2024
Как они нас видят? Чем?
Миссис Буркул• 25 декабря 2024
Они пируют в Вальхалле
Добрая свекровь• 25 декабря 2024
Да, видят. Просто мы с вами не можем видеть их. Я часто чувствую присутствие.
Стріляний птах• 25 декабря 2024
Не вірю в душі, вірю в абсолютну смерть без душі, переродження і раю.
Парасюха• 25 декабря 2024
У меня после смерти моей бабушки в комнате трещали пятилитровые бутли без причин.Был слух,что медсёстры ей пить не давали в больнице.
Вредняжка• 25 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Чим вони нас бачать? І що всі непристойні моменти бачать, які ми творимо, коли наодинці?
TANYA 0 0 0 0• 25 декабря 2024
Вірю що в людини є душа. Но не вірю в якісь забобони і прикмети, в кожної релігії є свої звичаї і обряди поховання, навіть однієї віри і конфесії але різні місцевості можуть відрізнятися .
Страхованная• 25 декабря 2024
Ага, спитай е в Пашки Мерседеса, він вам розкаже.
Маячня
TANYA 0 0 0 0• 25 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Виключайте світло і вкривайтеся ковдрою
Астоновитесь!• 25 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
А ви коли спите, то чим сни бачите, якщо очі закриті?
Seehund• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вы биологию в школе прогуливали, наверное?)
TANYA 0 0 0 0• 25 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
А чому у вас в кімнаті , а не в палаті лікарні, і чому у вас в кімнаті стоять пятилітрові бутлі, і де ви взяли саме 5 літрові?
Вредняжка• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Уві сні не бачить ніхто, то мозок вночі систематизує інфо, малюючи образи
Астоновитесь!• 25 декабря 2024
Ответ дляSeehund
На відміну від вас і дописувачки вище, я знаю, що людина ’бачить’ не очима, а мозком :)
Seehund• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
У душ есть мозг?
Вредняжка• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Якщо мозок живий. А якщо помер, то чим бачити?
Парасюха• 25 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
В палату взагалі нікого не впускали,корона ж ходила в кінці 21-го року.Ви що,забули?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Вуайеристы, сталкеры!
Вредняжка• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Дайте відповідь, коли мозок помер, чим бачать душі?
Астоновитесь!• 25 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Так очі ж закриті) Ви ж запитуєте ЧИМ померлі нас бачать? А самі уві сні з закритими очима сни бачите і то вас не дивує....
Астоновитесь!• 25 декабря 2024
Ответ дляSeehund
У душ есть мозг?
Я не знаю як відповісти на ваше питання. Скажімо так: можливості душі після смерті значно більші, ніж на землі.
TANYA 0 0 0 0• 25 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Що корона ходила , то я не забула, але і ви не уточнили коли і від чого бабуся померла. І що за бутлі у вас у кімнаті, не легче було їх винести щоб не тріщали
Алина-1240• 25 декабря 2024
Не видят автор,они уходят в другое измерение,потом повторно перевоплощаются
Seehund• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ну вот видите не можете, а пытаетесь что-то из себя строить.
ФрекенБок• 25 декабря 2024
Ні
Астоновитесь!• 25 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Це для вас людина ’померла’, а насправді вона живіша за нас
Коли лід розтанув чи означає це, що він ’зник’?
Астоновитесь!• 25 декабря 2024
Ответ дляSeehund
На відміну від вас мені не потрібно принижувати інших, щоб самостверджуватися. Самодостатній людині це не потрібно)
Seehund• 25 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А выглядит так, что надо.)