ГоловнаЯ• Изменено 25 декабря 2024
Душі померлих
Зараз наставлять мені рука-лице...
Як думаєте, душі померлих близьких нас бачать? Може з вами відбувалися якісь паранормальні явища? Ну, наприклад, моїй знайомій у дитинстві снилась її молода тітка, якій при похованні забули покласти гребінець для волосся, і просила її розчесати.. Гребінець прикопали і тітка вже у снах ’не приходила’
Заставляличка• 25 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
У меня после смерти моей бабушки в комнате трещали пятилитровые бутли без причин.Был слух,что медсёстры ей пить не давали в больнице.
Вы б поставили ей стакан с водой на ее могилу
Контрольница• 25 декабря 2024
В этом ролике она рассказывает,что они рядом с нами, те кто умер
Анита Мурджани. Жизнь большой подарок. Безусловная любовь к себе просто так.
Ажар Шаймерденова
Перекус беру завжди• 25 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Так.Я вам рука Лице наставляти не буду,бо знаю,що вони нас бачать.
Звідки знаєте?
Парасюха• 25 декабря 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Звідки знаєте?
Тому що після смерті людей зазвичай щось відбувається в будинку - то щось стукає,то щось гудить,то щось шумить,то щось падає,може без пояснення причин з електрикою щось відбуватися.
Заставляличка• 25 декабря 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Звідки знаєте?
Я их и вижу и слышу.
Те ньюнсы которые они говорят о живых родственниках, знают только пару человек.
Объясните теперь вы мне.
Перекус беру завжди• 25 декабря 2024
Ответ дляЗаставляличка
Я их и вижу и слышу.
Объясните теперь вы мне.
Що вони говорять?
Якщо що я серьозно питаю.
Переживаю зараз важку втрату.
І хочу надіятись що могила на кладовищі це ще не кінець.
Якщо що я серьозно питаю.
Переживаю зараз важку втрату.
ГоловнаЯ
• 25 декабря 2024
Ответ дляЗаставляличка
Я их и вижу и слышу.
Объясните теперь вы мне.
справді, бачите? Розкажіть, будь ласка, детальніше щось про це..
ГоловнаЯ
• 26 декабря 2024
Ответ дляЗаставляличка
Так шо да. Они и видят и слышат и знают.
Будь ласка, розкажіть щось про це ще...
Заставляличка• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Будь ласка, розкажіть щось про це ще...
Ну шо сказать? Они приходят и просят что-то передать
Если ’общение’ не короткое, то могут например сказать - передай Свете ( сестре) спасибо за тото Тото.
Я ей говорю - спасибо тебе за это сказал.
И только Света в курсе, что она это для него делала на днях
ГоловнаЯ
• 27 декабря 2024
Ответ дляЗаставляличка
А давно Ви почали бачити душі померлих? Вони до нас теж приходять (до тих, хто їх не бачить) ?
Заставляличка• 27 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
С 13 года
Сейчас я закрылась от них. Устала почтальоном быть.