Колупалочка• 25 декабря 2024

Скільки заробляють ті психологи онлайн?

Всі зараз ринулися перевчатися на психологів.
Ок, не всі, але багато. Одну питаю - ти реально хочеш працювати з такими тонкими матеріями як людська психіка? Вона каже - цією роботою навіть з дому, консультаціями, можна легко пару тисяч доларів мати на місяць, і це просто психолог, без таро, астрології й інших супутніх тем.
Я почула, і в шоці. Це реально так? Онлайн консультація 800 грн - правда?!
автор Колупалочка • 25 декабря 2024
Просто мені особисто здається що все таки треба щоб в таких спеціальностях працювали люди з медичною освітою. А тут курси закінчив, оголошення в інсті дав - і крути людськими душами?...
Святогорий• 25 декабря 2024
Судя по всему много. Дурочек хватает, достаточно темы здесь почитать.
автор Колупалочка • 25 декабря 2024
Ответ дляСвятогорий
Кошмар ((
Це ж серйозні речі, ними потрібно щоб займались люди які розуміють наслідки. Це має бути серйозне навчання. Чому немає якоїсь сертифікації щоб бути психологом...
Каляка маляка• 25 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Крутить можно душами тех, кто готов таким псевдопсихологам доверится. Как говорится без лоха, жизнь плоха.
Зарабатывают они столько, скольких смогли одурачить. Чаше всего все эти новые психологи просто мошенники не осознающие этого и свято уверовавшие в свой дар помогателя.
Викасикрет• 25 декабря 2024
Ответ дляКолупалочка
Зачем мед образование психологу?
Допоможіть знайти• 25 декабря 2024
Ничего против таких психологов не имею, молодцы. Они берут деньги за то, на что тут отвечают бесплатно)) психолог это не психиатр, такие психологи дают элементарные советы дурным, и не более того. Я видела вопросы таких людей, это по типу ’он мне два года не пишет, но я знаю что он меня любит’ ’как вырвать мужчину из лап жены, он с ней давно не спит, а она его не отпускает, он мучается’))) и прочая элементарная муть
Язикувата Хвеська• 25 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Зачем мед образование психологу?
В смысле?
А вы не в курсе, что психологи работают с больными аутизмом, шизофренией, паническими атаками, психопатическими состояниями?
Как вы отличите банальную истеричку от человека с шизоидным растройством?
Допоможіть знайти• 25 декабря 2024
P.S сама бы так работала, но я ленивый человек. Не смогу выслушивать столько ереси. Так же как и на форуме на глупые писечные темы никогда не отвечаю
Жінка з перцем• 25 декабря 2024
Я працювала не з психологом, а психотерапевтами, двома, в різний час.
КПТ/схема - 2500 грн/50 хв
Гештальт - 2600/година
Але це зірки своїх спеціалізацій і це реально працює і допомагає, при чому доволі швидко. Особливо схема
З гештальту пішла, бо це дуже довгий процес, хоча теж багато для себе там взяла
Допоможіть знайти• 25 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
В смысле?
Вы уверены что они с такими работают в Инстаграме?))) То не те психологи
Викасикрет• 25 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
В смысле?
Большинство не работает
Опять же для этого тоже не особо нужен мед.
Язикувата Хвеська• 25 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
да там любые психологи... и любые люди. Я тут иногда боюсь отвечать, потому что к 10 странице понимаешь, что с человеком надо аккуратно....
Язикувата Хвеська• 25 декабря 2024
Ответ дляВикасикрет
Большинство не работает
Нужен... называется психология пат состояний. А это пат состояние еще выявить надо
Викасикрет• 25 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
С таким обычно работают клинические психологии (и я вас сейчас удивлю, но это тоже не мед)
Викасикрет• 25 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Но это же не мед образование, а отдельная специальность.
И опять же, не всем психологам это надо.
Допоможіть знайти• 25 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Ну не могу сказать точно, но это от совести человека зависит. Но у меня была такая знакомая, там арсенал слов это абьюзеры, гештальты и прочая современности. А вопросы в стиле ’что написать бывшему’ ’парень не подарил айфон, расставаться или нет’? Вот такого уровня. С серьезными проблемами к ней не обращались в Инстаграме
Я шалунья• 25 декабря 2024
і це просто психолог, без таро, астрології й інших супутніх тем.

А надо))? Я их в принципе тех, что только после курсов только, в один ряд ставлю с вышеперечисленными, но все равно при чем тут таро))?
Птица Говоруша• 25 декабря 2024
Не стала бы работать психологом не за какие деньги. Постоянно поглощать чужой негатив:/
Погуглите от чего умирают психологи, например.
Жінка з перцем• 25 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Та ну, тут з чим не прийди - помиями обіллють, емоції знецінять, в розумових здібностях засумніваються і в усіх смертних гріхах звинуватять.
Я іноді читаю тут теми і думаю - не дай боже прийде сюди людина в граничному стані за підтримкою і може бути горе (
Пишущаяся• 25 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
В смысле?
Как вам сказать, в университетской программе по специальности 053 есть достаточно материала, чтобы отличить ’банальную истеричку от человека с шизоидным расстройством’ и направить его/их к психиатру для мед.коррекции
ЗаведУющая• 25 декабря 2024
Правда, і це ще мало, так сталося, що у мене колеги- психологи практикуючі, вчимося разом на підвищенні, прайс різноманітний, від 500 грн за творчі всякі методики до 1500 грн за психоаналіз.
Ну шо не так?• 25 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
КПТ/схема - 2500 грн/50 хв
Гештальт - 2600/година
А что такое гештальт?
Допоможіть знайти• 25 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Всё правильно, хотите тактичного общения, платите. Бесплатно сопли за стопятым бывшим вам никто подтирать не обязан. Я в таких темах не отвечаю, просто не вижу смысла тратить время, но и понимаю тех, кто отвечает как считает нужным
Ну шо не так?• 25 декабря 2024
Ответ дляПтица Говоруша
От чего?
Жінка з перцем• 25 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
В смысле?
Психіатри дуже часто працюють в парі з психотерапевтами
Тобто психіатри призначають медичну корекцію, а терапевти - проводять терапію.
В мене в сестри депресивний стан з суіцидальними думками, саме так це і робиться - спочатку терапевт оцінює стан, бачить, що не ок, відправляє до психіатра, бо сама не має права призначати ліки, психіатр призначає АД, а терапевт далі веде терапію. Потім АД відміняють, терапія продовжується. Коли знову стає гірше - терапевт каже йти знову до психіатра за АД.
В важких станах ні медикаментозне лікування, ні терапія не працюють ефективно окремо один від одного
Жінка з перцем• 25 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
А что такое гештальт?
Направлення в психотерапії. Гештальт-терапія.
Більше сфокусована на емоціях
Ну шо не так?• 25 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Більше сфокусована на емоціях
А как жить без эмоций? Зачем их прорабатывать ? Человек то не поменяется
Жінка з перцем• 25 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Людям без травми/з компенсованою травмою/з іншою травмою важко зрозуміти іншу людину, це нормально.
Наприклад, я дуже довго не могла зрозуміти жінок, які знаходяться в абьюзивних стосунках, вважала, що це їхній вибір (тобто - їхня провина)
Але насправді там все трохи не так, як ми це бачимо зі сторони. Абьюзивні стосунки гарно лягають на певні травми, люди фільтрують події, слова - це особливість психіки, таке буває. І з цим можна працювати і жити, але точно ніякої користі такій людині не буде від звинувачень і фактично того самого абьюзу. Коли людина в абьюзі приходить на форум і отримує той самий абьюз ще від 100 людей вона робить для себе висновок - таке нормально, він правий, я сама у всьому винна, я і заслуговую такого відношення до себе
Це людині точно не допоможе.
Психолог же буде шукати чому людина потрапляє в такі стосунки, чому вона вважає нормальним таке ставлення до себе і виправляти це поступово. Це величезна різниця
Я розумію, що ви не зобовʼязані когось вислуховувати, возитись з кимось і тп. Але порівнювати консультацію нормального психолога з тим, що людина отримає, як ви написали - безкоштовно на цьому форумі - ну таке, як мінімум лукавство 80-того рівня
Жінка з перцем• 25 декабря 2024
Ответ дляНу шо не так?
Навпаки, не жити без емоцій, а проживати емоції
В нас дуже багато людей заковані в рамки вихованням. Просто приклад - декому в дитинстві казали - гнів, сум і тп - це погані емоції, дитина це вивчила і всі ці емоції в собі придушує.
Далі батьки кажуть - не можна так голосно радіти, не можна кричати, не можна голосно сміятись - тобто дитина засвоює - позитивні емоції теж не ок.
І живе така людина, вже виросла, ні радіти щиро не вміє, гнів і образи переводить в аутоагресію. Не дуже щаслива
А гештальт терапія вчить приймати всі емоції, що це норма. Вчить проживати їх так, щоб емоції не шкодили оточуючим
Ну, якось так
Сподіваюсь, що більш- менш зрозуміло пояснила)
Будьте так ласкаві• 25 декабря 2024
Я тут давно писала, був сайт ’Скажи мені’, там психолухів ’до холєри’, мені попалась акушерка з дипломом училища і курсами психолога🤣🤣🤣

У всіх перші 1-2 консультації безкоштовно, далі платно, по Вайберу.

У мене були проблеми по неврології. Невропатолог - епілептолог - психіатр - знову епілептолог. В результаті - генетичне, вторинний паркінсонізм. Діагноз поставили майже через 3 роки.

З тою психологшею відверто дурнею займались - малюнки на тему майбутнього, поглиблення в страхи,’викидання страху’. Сказала що результату чекати рік, заключення лікарів навіть дивитися не захотіла.

Коли стало ще гірше, через півроку вірні ліки подіяли значно швидше, принаймні на симптоми.