Колупалочка• 25 декабря 2024

Скільки заробляють ті психологи онлайн?

Всі зараз ринулися перевчатися на психологів.
Ок, не всі, але багато. Одну питаю - ти реально хочеш працювати з такими тонкими матеріями як людська психіка? Вона каже - цією роботою навіть з дому, консультаціями, можна легко пару тисяч доларів мати на місяць, і це просто психолог, без таро, астрології й інших супутніх тем.
Я почула, і в шоці. Це реально так? Онлайн консультація 800 грн - правда?!
Будьте так ласкаві• 25 декабря 2024
Я перед війною платила десь грн 300 ніби, за консультацію у такого психолуха
Допоможіть знайти• 26 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Людям без травми/з компенсованою травмою/з іншою травмою важко зрозуміти іншу людину, це нормально.
Наприклад, я дуже довго не могла зрозуміти жінок, які знаходяться в абьюзивних стосунках, вважала, що це їхній вибір (тобто - їхня провина)
Але насправді там все трохи не так, як ми це бачимо зі сторони. Абьюзивні стосунки гарно лягають на певні травми, люди фільтрують події, слова - це особливість психіки, таке буває. І з цим можна працювати і жити, але точно ніякої користі такій людині не буде від звинувачень і фактично того самого абьюзу. Коли людина в абьюзі приходить на форум і отримує той самий абьюз ще від 100 людей вона робить для себе висновок - таке нормально, він правий, я сама у всьому винна, я і заслуговую такого відношення до себе
Це людині точно не допоможе.
Психолог же буде шукати чому людина потрапляє в такі стосунки, чому вона вважає нормальним таке ставлення до себе і виправляти це поступово. Це величезна різниця
Я розумію, що ви не зобовʼязані когось вислуховувати, возитись з кимось і тп. Але порівнювати консультацію нормального психолога з тим, що людина отримає, як ви написали - безкоштовно на цьому форумі - ну таке, як мінімум лукавство 80-того рівня
А я уверена, что если человек родился тупым, то ему ничего и никто не поможет, увы. У меня в жизни было множество травм, которые исчезли самостоятельно, потому что не вижу смысла их копить. Как пример, жёсткий буллинг в школе абсолютно никак не сказался на мне во взрослой жизни. От этого и плохие отзывы о психологах, что мол не помогло. И не поможет, чужие мозги не вставишь
Жінка з перцем• 26 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
В мене теж було багато травм в житті і я до певного моменту справді вважала, що вони ніяк не впливають на мене і якість мого життя, бо я дуже сильна, змогла вирватись, всього досягти і тд і тп
Але насправді це не зовсім так - тобто ні, я не дозволяю нікому ображати себе, відростила собі товстену броню і жила собі норм, сімʼя, достаток, самовпевненість до небес
Але я абсолютно не вміла йти на компроміси, відстоювала себе де треба і де не треба, назовні в мене наче стирчала купа голок, як в їжака, який захищає ніжне пузіко. Щасливі люди так себе не поводять.
І я вдячна терапії, що навчилась більш адекватно сприймати світ, а не дивитись на нього скрізь призму своїх травм, вдячна, що навчилась більш екологічно відстоювати свої кордони і спокійно сприймати людей, яким я не подобаюсь, усвідомивши, що я не 100$, щоб подобатись всім і що це взагалі не про мене історія, а про їх сприйняття світу. Загалом, я залишилась такою ж сильною як була і до терапії, але стала набагато спокійнішою і розслабленою ніж до неї, мені навіть здається, що стала сильніше
Але є люди слабші або більше травмовані і вони не можуть самокомпенсуватись до нормальної якості життя самостійно. Але я не вважаю що це привід закидати їх камінням і розповідати, що вони самі у всьому винні. Людям іноді потрібна допомога і визнати це і звернутись по допомогу - це не слабкість, це про силу, далеко не всі можуть це зробити
Жінка з перцем• 26 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Терапія це взагалі не про розум, чиїсь мізки і тп
Це про установки з якими живе людина, про її сприйняття себе і оточуючих
І повірте мені - розумних людей в терапії вистачає. Наприклад, різні тривожні розлади, ОКР і тп дуже сильно корелюють з рівнем iq. Не на користь розумних
Теж саме і з самооцінкою
Дуже багато розумних, талановитих людей роблять те, що роблять щоб довести собі і світу, що вони чогось варті
Травма і геніальність - взагалі часто йдуть рука об руку
Допоможіть знайти• 26 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Теж саме і з самооцінкою
Не понятно честно говоря для чего вы мне рассказываете вашу биографию и всю эту информацию) умные и мудрые люди это разные вещи, мудрый никогда не будет никому ничего доказывать, ему на всех плевать. У меня жизнь одна, я живу только так, как я хочу, меня с детства не интересовало ничьё мнение, и так всю жизнь. Я сделала выводы, что нам всем друг друга не понять, люди живут в одном мире, но как в параллельных реальностях. И да, у вас почему-то слишком часто звучит слово ’я сильная’ , уже звоночек, я никогда не стремилась быть сильной, я просто пофигист до мозга костей и всё
Жінка з перцем• 26 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Ви перші розказали про боулінг, який ніяк не відобразився на вашому житті. Я у відповідь вам навела приклад, коли я довго вважала, що мої травми ніяк не впливають на моє життя.
І я взагалі не дуже розумію до чого ви все це кажете.
Ви скачете по тезах як бабка, спочатку - совєтчица - бєсплатний психолог, потім - психологи все рівно не допоможуть, бо свої мізки не вставиш, тепер - ось це? Типу всім має бути на все начхати, всі мають бути пофігістами як ви? Чи що? Я не дуже розумію до чого це все?
Допоможіть знайти• 27 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я написала кратко про буллинг, что он не отразился, а не рассказывала детали. Ну если вы думали что он не отразился, а он отразился, то значит вы не очень умный человек, пардон) не знаю шо вы там не розумієте, что ещё раз говорит о вашем интеллекте, а там прекрасно прослеживается логическая цепочка, я отвечала автору, а не вам. Кратко в резюмации, ничего против Инстаграмных психологов не имею т.к психолог это не врач, а чисто поговорить для дурачков, так что будь он в реале, будь в инсте, он никакой функции не несёт, кроме подтирания соплей и объяснения элементарных вещей глупому человеку, вот и всё) я вынуждена повторяться, хотя я уже это писала, а ваша личная история мне не интересна, можно было не писать мне это
Жінка з перцем• 27 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Я бачу, як на вас булінг не відобразився. Ви за цей пост мене намагались принизити разів 5. Ідіть з миром, короче. Мені набрид цей діалог
Допоможіть знайти• 27 декабря 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я такой всегда была, а не из-за буллинга))) Это вы стали мне рассказывать свою биографию, смиритесь что людям эта информация не интересна.