КараПузовна• 26 декабря 2024
Треба снідати тоді коли захочеш чи тому що треба?
Допоможіть розібратись
Я встаю в 9 і до 12 можу спокійно не снідати
Як воно має бути?
І воду зранку я не пʼю
Бо як тільки почну пити воду то відразу захочу їсти
Як воно має бути?
І воду зранку я не пʼю
Перша леді колгоспу• 26 декабря 2024
Три рази потрібно.
Сніданок у першу годину після пробудження. Він задає роботу ЖКТ на всю добу.
База_птеродактилей• 26 декабря 2024
Я вечеряю в 17 -18 і щранку я голодна. Якщо десь вечеря з друзями то вона закінчується в 21. Зранку їсти не хочу і до обіду точно. Аое воду я п´ю
Басноплетка• 26 декабря 2024
За всі мої 40 років не снідаю , о 11-12 вже маю апетит на сніданок. Ніколи не мала проблем зі шлунком та і взагалі зі здоровʼям , тому вважаю сніданок не важливим для здоровʼя
Перша леді колгоспу• 26 декабря 2024
Хто мені там тикає палець?
Гастроентеролога слухайте, а не ваших нутриціологів.
Нерегулярне харчування призводить до застою жовчі. Нормальна робота всього ЖКТ починається із жовчовідтіку.
Маю декілька думок• 26 декабря 2024
Я встаю в такое же время, вот и завтракаю в таком же промежутке - может и в 9, может и в 12-13
муха в кедах• 26 декабря 2024
Это зависит от того есть ли у Вас проблемы с весом или проблемы со здоровьем.
Если нет, то когда угодно и что угодно.
Альфасамка• 26 декабря 2024
залежно від діяльності. Яшо працювати то ТРЕБА їсти. Якшо сидіти на сраці в теплі тут то можна і не їсти.
Гага Газу• 26 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Хто мені там тикає палець?
Для этого теплую воду пьют первым делом после сна
ДА да да• 26 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Три рази потрібно.
2-х разів достатньо, для дорослого
Леся Українка• 26 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Хто мені там тикає палець?
Если голода нет, то все равно в себя насильно запихать? Вы считаете это нормальным?!
Колдунья-вещунья• 26 декабря 2024
Я не снідаю, але я пізно вечеряю , після роботи . Стараюсь щоб розрив між іжею був 16 год . З 24 год я 16 не їм . В 50 важу 50
Міряю від одиниці• 26 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Хто мені там тикає палець?
,+++ . Всі хто намагається довести мені,що снідати не обов´язково, мають зайву вагу. Навіть не хочу сперечатися.
Поліцейський патруль• 26 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Бред какой-то
Зам. зав. Анонима• 26 декабря 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Хто мені там тикає палець?
Плюсуюсь неистово . Так же вредны большие перерывы между приемами пищи ..
Чучело-Мяучело• 26 декабря 2024
Я не могу завтракать. Только кофе и воду по желанию. Никакая еда не лезет утром с детства.
Ms. Анонимная• 26 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Я маю зайву вагу, і то снідаю зранку, бо поки на роботу доїду такий голод буде що і відро їжі не спасе
Леся Українка• 26 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Я завтракаю и все равно у меня есть лишний вес, так что ваша теория неправильная
Но завтракаю, потому что голод, а не потому что так нужно
Міряю від одиниці• 26 декабря 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Це працює трошки в іншому напрямку. Людина не снідає і все життя бореться з зайвою вагою, і доказує мені,що вона правильно харчується. Хоч доказ це моя вага і її вага у порівнянні.
Можливо є інші історії, але в моєму оточенні всі ,хто не снідає ,мають зайву вагу. Отже не дарма хтось придумав трьох разове харчування.
Міряю від одиниці• 26 декабря 2024
Ответ дляЛеся Українка
Звісно,що моя теорія не на 100%. Я снідаю навіть якщо не голодна, тому що на роботі буду жерти тоді до обіду те,від чого фігура гарною не стає. А якщо снідати,я до обіду можу обійтися тільки кавою.