Блондинка в Шоколаде• 26 декабря 2024
Допоможіть будь ласка розібрати діагноз
Син зараз сам у країні, я заробляю гроші на його лікування. З лікарем поговорити не можу ще кілька місяців. Син у його віці слухає в пів уха. Я не можу розібрати, тут йдеться щось про сітківку чи ні? Бо лікар сказав, якісь у ній зміни. А я не можу прочитати, не розумію. Про те, що син тупить, не кажіть, сама знаю. Але як є. Дякую
Ядвига Юсьлегко• 26 декабря 2024
Диагноз перреферична дегенерація сітківки
Рекомендація переферична L коагуляція L - скорее всего лазерная коагуляция(прижигание)
Блондинка в Шоколаде
• 26 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Дякую вам
Садова гойдалка• 26 декабря 2024
Міопія слабкого ступеня/ складний міопічний астигматизм/ периферійна дегенерація сітківки
Рекомендації: переферична L-коагуляція сітківки, постійне носіння окулярів, ретінохелс 1 р. у 3 місяці - я так розумію, пропивати курс
Блондинка в Шоколаде
• 26 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Дуже вам вдячна. Я хоч почитаю, що то таке. Бо треба може буде просити сестру та бабусю допомогти сину після операції. Я на жаль не можу бути поруч з ним зараз.
Блондинка в Шоколаде
• 26 декабря 2024
Ответ дляСадова гойдалка
Всім дуже вдячна. Вітаміни і краплі вже замовила. Треба організувати процес, хто буде допомагати. Бо лікар казав робити 2 ока по черзі. Треба ж і прибирати комусь, готувати, продукти приносити якийсь час. Бо там наче не можна нахилів, різких рухів, піднімати щось більше 2-3 кг, стояти біля вогню. Мені так подруга говорила, їй щось схоже робили
Блондинка в Шоколаде
• 26 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А откуда у него такие проблемы, у него диабет?
Слава Богу ні. Окуляри носить з 12 років. Зараз 19. Але має ще інші проблеми зі здоров´ям.