Не танцую- но пою• 26 декабря 2024
Менеджер з продажу добрив
Усім привіт
Підкажіть, хтось працює у направлені з продажу добрив?
Знайома запропонувала роботу, але зараз в мене є робота, зп 25-26 тис.
Каже, що тут можна заробляти від 40 до 60 тис.
Знаю, що вона у цій галузі вже роки 4
Може хтось працює у цьому направлені?
Я то вивчити можу все
Дякую за відповіді
Знаю, що вона у цій галузі вже роки 4
Може хтось працює у цьому направлені?
Я то вивчити можу все
Дякую за відповіді
Не обижаюсь• 26 декабря 2024
В 2004-2008 роках я на добривах та ЗЗР на квартиру заробила, якраз ціни впали і я змогла купити.
Але я була польовим менеджером, тільки-тільки теплішало і уперед по області кататься.
Топтунша• 26 декабря 2024
Знайома, то таке. Треба розуміти за що і яким чином. Це не роздріб, треба вести продаж та документообіг
ПрипоРошенная• 26 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Вы сама за рулём?
Зам. зав. Анонима• 26 декабря 2024
В цій сфері зазвичай платять тільки % від продажу
Тобто продати треба дуже багато щоб заробити 40-60, а пропозиція зараз перевищує попит
Якщо ви новачок то заробляти почнете щось в кращому випадку через 6 міс (багато хто йде так і не дочекавшись поки почнуть заробляти) тому якщо у Вас стабільна з/п то зараз не найкращий час іти в цю сферу
Не танцую- но пою
• 26 декабря 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Тут вона сказала, що робота в офісі. Графік ульот з 8.30 і до 16.30
Не танцую- но пою
• 26 декабря 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Стабільна, так, 2 рази на місяць
Порахувала, що виходить 27-28 тис
Не обижаюсь• 26 декабря 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
На 8-30 це запізно, клієнти починають працювати з 7 ранку)))