Язикувата Хвеська• 26 декабря 2024
А вы больше любите омлет с молоком или скрембл?
Результат:
вже голосів:
19 (37.25%)
Омлет на молоке
15 (29.41%)
Скрембл
13 (25.49%)
Оба варианта одинаково
4 (7.84%)
Не люблю
бибизяна• 26 декабря 2024
під настрій готую і скрембл, і класичний омлет, і окату яєчню (лише смажу на воді), і пашот, і просто варю
Фенте Фря• 26 декабря 2024
Люблю з молоком і копченою паприкою, але іноді заміняю молоко майонезом і соєвим соусом, а паприку сушеним імбірем. Взагалі під настрій, іноді експериментую з іншими інгредієнтами.
БезВзяток• 26 декабря 2024
Обожаю с молоком в духовке и по типу французского с начинкой внутри. Скрембл не очень люблю
Дідова баба• 26 декабря 2024
Отакий люблю, скрембл взагалі ні. Окату яєшню теж смажу на воді, як вище писали, або швидко пашот у черпаку.
Язикувата Хвеська
• 26 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
Вау!! Это в духовке? Подскажите плиз рецепт
Дідова баба• 26 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Та їх купа приблизно однакових +/- на ютуб, набираєте омлет як в дитячому садочку.