Язикувата Хвеська• 26 декабря 2024

А вы больше любите омлет с молоком или скрембл?

Результат:
вже голосів: 51
19 (37.25%) Омлет на молоке
15 (29.41%) Скрембл
13 (25.49%) Оба варианта одинаково
4 (7.84%) Не люблю
Докладальниця• 26 декабря 2024
Не люблю. Люблю только глазунью с жидким желтком либо шакшуку
Бурундучиха• 26 декабря 2024
Я люблю омлет-пуляр
бибизяна• 26 декабря 2024
під настрій готую і скрембл, і класичний омлет, і окату яєчню (лише смажу на воді), і пашот, і просто варю
Фенте Фря• 26 декабря 2024
Люблю з молоком і копченою паприкою, але іноді заміняю молоко майонезом і соєвим соусом, а паприку сушеним імбірем. Взагалі під настрій, іноді експериментую з іншими інгредієнтами.
БезВзяток• 26 декабря 2024
Обожаю с молоком в духовке и по типу французского с начинкой внутри. Скрембл не очень люблю
Дідова баба• 26 декабря 2024
Отакий люблю, скрембл взагалі ні. Окату яєшню теж смажу на воді, як вище писали, або швидко пашот у черпаку.
автор Язикувата Хвеська • 26 декабря 2024
Ответ дляДідова баба
Вау!! Это в духовке? Подскажите плиз рецепт
Дідова баба• 26 декабря 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Та їх купа приблизно однакових +/- на ютуб, набираєте омлет як в дитячому садочку.