руки_Крюги• 26 декабря 2024

Кто работает в торговле

Как у вас с продажами?
Я работаю в магазине,продажи что-то совсем упали,а налоги подняли:(Чем платить аренду и налоги не понятно,:(
Христя в тiстi• 26 декабря 2024
А что продаете?
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Рекламуйте товар
Продавайте в інста

Як тільки учора по поп ній рекламі у ФБ купила сім речей різних
Полонянка SexShop-а!• 26 декабря 2024
Продаж практически нет.
На олх заплатила за бизнес (аж одно объявление в рубрике)- за месяц ноль продаж по этому лоту на ресурсе олх.
Пишу, не читаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Рекламуйте товар
Продавайте в інста

Смотря, что за товар и кто ца. Если молодёжь- то в фб они не сидят
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Різний товар купила

1. Брюки шкіряні
2. Масажер
3. Журавель для телефону
4. Захисне скло і пару Чехлів на телефон
5. Спіруліну
6. Емс тренування
7. Плаття
автор руки_Крюги • 26 декабря 2024
Интересно просто как в стационарных магазинах(кроме продуктовых),кофейнях.Есть ли продажи.
Или люди покупают сейчас все через интернет
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Коли не хочеш нічого робити - то на все буде отака відповідь
Як у вас

А як захочеш - то будеш всюди
Пишу, не читаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Різний товар купила

1. Брюки шкіряні
2. Масажер
3. Журавель для телефону
5. Спіруліну
6. Емс тренування
7. Плаття
Ну так вам сколько лет, что вы на фб, явно ж не 25
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Я в стаціонарних купую
Цукерки в рошені
Продукти
Готові страви
Пишу, не читаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Як у вас

А як захочеш - то будеш всюди
Можна быть всюду и иметь выхлоп ---
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Можна быть всюду и иметь выхлоп ---
Це нормальна робота шкт)))😃
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Я в інста купую щодня
Що ви прилипли з тим фб
Господи

Нитіки
Пишу, не читаю• 26 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я в інста купую щодня
Що ви прилипли з тим фб
Господи

Нитіки
Причём тут вы и ваши покупки? Я ж с точки зрения продавца писала, а вы все о себе
Майская киска• 26 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Смотря что продаете. У нас инструменты строительные. Только больше продаж стало. Ну и уметь продавать нужно. Сейчас же Рождество и Новый Год и самое топовое время для продаж
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Вам написала вище - рекламуйте товар
А не сидите і на все у вас відповідь
Ні ні ні ні

Ну то ні
Все
Нашо далі просити порад на покращення

Я теж продавець - і свої послуги продаю щодня
І продажі є і податок є чим платити
І оренду
І світло
І ОСББ
І зарплати
TANYA 0 0 0 0• 26 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Як у вас

А як захочеш - то будеш всюди
Не говоріть дурниці, якщо захочеш то що ?... В людей збільшиться купівельна спроможність? Зменшаться базові витрати на продукти комуналку? Почнуть виготовляти якісніший товар?...
Якщо у нас свій не великий будівельний магазин який працює з 2007 року. Такої жопи як зараз не було даже на початку війни. І не говоріть: якщо захочеш - будеш всюди, не всі і не все купляють через інтернет. Багато людей виїхали, багато магазинів просто закривається, багато товару стало або не доступним, або гіршої якості. З підняттям податків і комуналки багато закриється дрібних підприємців.
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я пишу не дурниці
А реальні речі

Я теж продаю
І 800 грн збільшення податку суттєво не вплинуть на мої продажі
Я продам на 800 гр більше от і все
Задолбулька• 26 декабря 2024
Ответ дляруки_Крюги
Какая группа товара у Вас?
Через интернет выгоднее. Вместо аренды оплачиваете рекламу в интернете. Это эффективнее.
TANYA 0 0 0 0• 26 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Я пишу не дурниці
А реальні речі

Я теж продаю
Я продам на 800 гр більше от і все
Погоджуюсь що 800 грн не вплине, а збільшення оренди вплине, здорожчання самого товару також. Можливо ще у великих містах де ще є населення все нормально , у менших населених пунктах сильно відчувається збідніння людей і зниження купівельної спроможності
Пацелуйнитуда• 26 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Про оренду можна домовлятися

От світло по 10 грн кВт то вже набагато складніше
TANYA 0 0 0 0• 26 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Про оренду можна домовлятися

Домовлятися дивлячись з ким. Є такі або платиш або на вихід, є таке що не має з чого вибрати і платиш мовчки не рипаєшся.