Затишне кубло• 07 января в 18:55

Хто працював у магазині Салтівського м´ясокомбінату?

Напишіть будь ласка ваші відгуки про роботу продавцем та помічником продавця. Чи подобалась робота , зарплата, штрафи чи бувають і таке інше. Всім дякую!
Ну шо не так?• 07 января в 18:56
Ковбасу таскаю безкоштовно щодня додому
В місяць десь на 30 тисяч виходить
автор Затишне кубло • 07 января в 18:57
Ответ дляНу шо не так?
Ковбасу таскаю безкоштовно щодня додому
В місяць десь на 30 тисяч виходить
А якщо серйозно?
Червона ікорка• 07 января в 18:57
Ответ дляНу шо не так?
Ковбасу таскаю безкоштовно щодня додому
В місяць десь на 30 тисяч виходить
За чій рахунок банкет? Обважуєте?
Трусиковед• 07 января в 18:58
Якщо рататуїв не боїтесь то можна працювати
Кудряшка Сью• 07 января в 18:59
Ответ дляНу шо не так?
Ковбасу таскаю безкоштовно щодня додому
В місяць десь на 30 тисяч виходить
і я так хочу
Крайня невістка• 07 января в 18:59
Штрафы есть. План выполнять надо. Постоянно на ногах. Постоянно под камерами. Коробки тягать. Все расставлять. Вопрос гигиены . Скандальные покупатели. Если вы никогда не имели дело с весовым товаром, будет сначала тяжело.
Червона ікорка• 07 января в 19:00
Напишу як покупець. Обхожу Салтівський десятою дорогою. Витерпіти поки вони кожному відтарабанять обовязкову програму, нервів не хватає. Людина десять раз відповідає ні, а вони бубнять і бубнять зі скляними очима. Ну його нафіг той магазин, є і інші.
Говорю-балакаю• 07 января в 19:01
Ответ дляЧервона ікорка
А що вони бубнять, перший раз чую
Червона ікорка• 07 января в 19:03
Ответ дляГоворю-балакаю
А що вони бубнять, перший раз чую
Щось типу, а у нас сьогодні така то ковбаса, сир не забули? Печиво, цукерки, майонез, приправи і.тд. поки пів асортимента не відтарабанять, покупця не відпустять. Раніше ходила в магазин, зараз ні, бо якщо там зібралось троє, то ця пісня надовго.
Як_наготую...• 07 января в 19:04
Ответ дляЧервона ікорка
ну извините. им положено говорить этот скрипт)
Крайня невістка• 07 января в 19:04
Ответ дляЧервона ікорка
Если они этого не скажут покупателю, им штраф.
Natal_ka91• 07 января в 19:05
Ответ дляЧервона ікорка
За чій рахунок банкет? Обважуєте?
Мала знайому, в продуктовому колись працювала. Розповідала, як вони з напарницею виставляли завищені цінники, ніж по накладних + накрутка магазину. Решта зрозуміло куди йшла. Років 10 тому було, коли прям так масово чеків не видавали, і набагато менше картами користувалися
Як_наготую...• 07 января в 19:05
Ответ дляКрайня невістка
покупателям не понять)
Червона ікорка• 07 января в 19:06
Ответ дляЯк_наготую...
Ну ізвіняю). Але ходити ьуди не хочу більше.
Natal_ka91• 07 января в 19:06
Ответ дляЧервона ікорка
Не ображайтесь на них. Це їхній обов´язок, окрім того, їх перевіряти можуть отакими незнайомцями
Говорю-балакаю• 07 января в 19:07
Ответ дляЧервона ікорка
Це як у Єві. Серветки, мило, палички, акція... Я коли не в настрої, то мене це так злить)))
Крайня невістка• 07 января в 19:08
Ответ дляNatal_ka91
Бывают случаи, что обычная бабуля ’божий одуванчик’ звонит на горячую линию, что ей продавец не озвучила все указанные акции на сейчас. Бабуле ничего, продавцу штраф.
Червона ікорка• 07 января в 19:08
Ответ дляЯк_наготую...
покупателям не понять)
Я все прекрасно розумію і продавців не засуджую, навпаки, мені їх жаль, але слухати то стільки раз, скільки покупців передімною, не хочу, тому більше і не ходжу туди. Маю право)
Червона ікорка• 07 января в 19:08
Ответ дляNatal_ka91
Я і не ображаюсь.
Червона ікорка• 07 января в 19:10
Ответ дляКрайня невістка
Вибачте, але не вірю. Бабуля божий одуван і сама запитає, що є в акції.
Місячне Сяйво• 07 января в 19:12
Помню эти прекрасные времена ! Когда в моем доме была колбасочка каждый день ! Предпочитала на работу носить сапожки с широкой голенью ,в каждый сапожек вмешалось приличное количество сосисочок и колбасок .
АдеКВАтная• 07 января в 19:28
Ответ дляГоворю-балакаю
сейчас в еве терминалы самообслуживания поставили, мне нравится, что они ничего этого не предлагают