Рання пташка• 26 декабря 2024
Защемлення сідничного нерва при вагітності
Другий триместр. В кого таке було, як лікувались? До невропатолога аж на 7 січня, а біль страшний. Поділіться досвідом. Дякую завчасно
Госпожа_тамагочи• 26 декабря 2024
Ответ дляПлекаю думи
Я думала , що нерв, а виявились мязи тазу
Допоміг кінезіолог
Так м´язи і защемлють. Причин може бути різних.
Ну, невролог не допоміг би.
Госпожа_тамагочи• 26 декабря 2024
Почитала про кінезіологів. Фактично, фізіотерапія. Якщо нерв защемлений, наприклад на руці, то виникає частково, онеміння, і на постійно. Допомагає операція. Якщо защемлення в хребті - неміють ноги.
Терапія лікування: на початку, фізіотерапія, ну і інші гаджети.
Ну і треба жити в місті, з села їздити...(
Все буде Україна• 26 декабря 2024
Вам помочь может и другой невропатолог,у которого ближе прием, и невролог, и даже терапевт и гинеколог.