Mrs.Sexuality• Изменено 26 декабря 2024
Dolce&Gabbana Devotion опишіть
Як вам аромат? Я нанесла в брокаржі і місяць думаю про них. Дорогезні( Може скажете, що вам не зайшли і перехочу
Mrs.Sexuality
• 26 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Для інших вони каками і блювотинням шторять
Не то, мені реальна думка потрібна
Советчица Года• 26 декабря 2024
Солодкі, аж ср.ка злипається. Лимон швидко зникає і залишається одна булка ванільна.
Своїх грошей точно не вартує (там 75% цінника - це флакон і реклама). Зайдіть в зару - у них зараз чудесні ванільні аромати.
Санька-4b93• 26 декабря 2024
Ответ дляСоветчица Года
А мне наоборот ванильная горечь противная. Одни из немногих, вообще не зашедшие
Ангелок з ріжками• 26 декабря 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Не то, мені реальна думка потрібна
Та я реально так думаю
КонхфЭдкаТузик• 26 декабря 2024
Я купила самий останній, інтенс, прикольний) пахне ваніллю і горіхами, піраміда дуже проста, на зиму норм)