Забрала і не сказала• 27 декабря 2024
Редко хожу по магазинам и не могу привыкнуть к ценам
По магазинам одежды, товаров для дома, игрушек. Да даже если так задуматься..зп 20 тыс, 1 кг сыра 400 грн. А еще коммуналка.. Шарф 500 грн, шапка 300. Хорошо, по скидке 290 и 160. Куртка по скидке 1800..игрушка так чтобы не стыдно дарить, 1000. Худи, регланы 800. А если еще за съёмную квартиру платить..короче экономически мы вошли в стадию опа.
Забрала і не сказала
• 27 декабря 2024
Ответ дляПищалка
Ходіть частіше, звикайте
Смысл? Прогуливаться?
Стріляний птах• 27 декабря 2024
І я не можу звикнути. До війни працювали, відкладали гроші. А потім війна, декрет і я кожен раз в шоців магазині.
Пищалка• 27 декабря 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Смысл? Прогуливаться?
Сенс в тому, що не буде часу дурні теми створювати.
Голова колгоспу• 27 декабря 2024
В вас ще зарплата не погана, ну ціни так не знаю до чого докотимось
Дама с собачкой• 27 декабря 2024
Я и до войны много лет не ходила. Все онлайн и по скидкам, себе чаще в секонде. Одна сына поднимала. Сейчас в эмиграции, работаю, сын подрабатывает. Выехали с одним рюкзаком. Вот начала только сейчас вещи себе покупать и в магазины заходить.
Что ж поделать, бывают такие периоды в жизни. Справимся. Главное, чтобы война закончилась.
КоролеВешна• 27 декабря 2024
маленький лайфхак: практически все выгоднее покупать в интернете + доставка укрпочтой. везде в магазинах дикие наценки. те же игрушки на подарок лучше купить в интернете
КоролеВешна• 27 декабря 2024
и насчет сыра и колбас, их тоже выгоднее покупать в маленьких магазинчиках и киосках, а не на рынке или в супермаркетах - там дороже
175см55кг19лет (она)• 27 декабря 2024
20 тис це тепер не зп. Це сумне виживання. Шапка хороша яка не скачається.не 300 грн. Я перед війною в 2021році купувала 3шапки по 600 і700 грн. Так то річ. Не скачалися ні на грам. Одна ангорова. Тепер ті шапки 1200грн.
Я цей рік на 20 тис з дитиною ледве виживалала. Продукти найдешевші. Про взуття взагалі мовчу. Креми найдешевші. Я себе жінкою не відчувала. Якимись бомжом. Пішла на вищу зп і видихнула. Яке це щастя зайти до магазину і могти купити собі базові речі ті які тобі треба, а не які найдешевші. Хто б що не казав , а гроші це дуже важливо. Могти дитині найняти хорошого репетитора, наприклад. Чи піти в перукарню на зороше фарбування аертач і ходиьи з ним півроку, а не самому щось вдома ліпити з ватсонівських фарб. Купити хорошої оливкової олії, цукерок не рачки, а чорнослив в шоколаді хоч раз на 3-4 міс. Не курку їсти від якої вже млосно, а яловичину купити гарну. А це все гроші. Фрукти регулярно їсти різні, а не лиш яблука, бо вони найдешевші . Тому я вас розумію.
Аноним с кешбеком• 27 декабря 2024
Мы очень рады, что все больше людей ходят в жопу. Нам что делать?
АБВГДейка• 27 декабря 2024
Ответ дляЗабрала і не сказала
Смысл? Прогуливаться?
я вас підтримаю - ми в ЖО
тому я не купую подарунків НІКОМУ окрім своєї дитини. на мене образилися батьки похресників, але так пофігу...
ЛолитаНеРазлита• 27 декабря 2024
Я решила провести год без покупок. Буду носить все пока все не порвется, не протрется окончательно, не покупать ни подарков ни безделиц, запасы какие сделала подьедать. Мне эти цены надоели уже.
Гравіцапа• 27 декабря 2024
Ответ дляКоролеВешна
Только на рынках сырный продукт продают под видом сыра. И колбаса неизвестного происхождения и срока хранения.
Гравіцапа• 27 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
На одного 20 тис нормальна зарплата. На двох звісно мало.
КоролеВешна• 27 декабря 2024
Ответ дляГравіцапа
Вас никто не заставляет их брать, я беру и они довольно вкусные, не хуже чем те, что из супермаркета. и опять же, я не про рынок, а про маленькие магазинчики. на рынке все реально дороже и брать можно только у проверенных продавцов
АБВГДейка• 27 декабря 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
я одяг не купую з початку повномасштабної - ношу те, що взяла в гуманітарці
175см55кг19лет (она)• 27 декабря 2024
Ответ дляГравіцапа
На одного це теж не зп. Мінус 3тис комуналка і 17 тисце щоб не здохнути. На ці гроші ви точно не купите якісне взуття, хороше пальто і не полікуєте зуби. Це якщо одягатися десь на розпродпжах і не хворіти то можна витягнути. Але якщо купувати різні фрукти. 2 р на тиждень морську рибу. Олію нормальну а не гімняну олейну..то цієї зп не вистачить. Не дай боже захворіти чи полікувати зуб чи треба купити норм.верхній одяг,а не жахливий дешевий пуховик...як ходити в одних джинсах і 2 толстовках то може і вистачить. Але потреби це не лише поїсти. Жінці треба і догляд. Хороший крем. І манікюр зробити. Фарбування. І сукенку на літо лляну, а це недешево. А якщо лиш мати 2джинсів на увесь рік і кроси з кедами...але хіба це гарно, жіночно?? Це так..не жити ,а відбувати
Гравіцапа• 28 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мінус три тис і 17 щоб не здохнути? Нічого собі.А як же тоді виживають ті, в кого зарплати 6-10 тис грн? Таких людей багато. В мене 8-9 тис , скрутно, але вижити можна.
175см55кг19лет (она)• 28 декабря 2024
Ответ дляГравіцапа
А отак. Нічого доброго. Що ви собі можете купити на 9 тис? Як 1 раз пішов і молоко.сметана.йогурти.масло і це вже 300-400 грн. Чи ви собі купуєте червону рибу хоч раз у місяць? Чи вітаміни? Чи можете зуби полікувати? Коли просто зняти камінь 1.5тис грн? А взуття найдешевше га розпродажі зимове чи осіннє 2300? Це жах! Це не дай боже жити жінці на таку жалюгідну зп. Ні крему толкового..нічого. пачка проеюкладоколвейз 70 грн. Колготки 70 грн. Це хіба що джинси носити увесь рік і на собі поставити хрест. Не стригтися. Ні фарбуватися..
Гравіцапа• 29 декабря 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вы снова в крайности. Между жить бедно и сдохнуть с голоду пропасть. В моей профессии у всех зарплаты 6-9 тыс грн, и никто с голоду не умер. Много одиноких женщин, которым никто не помогает. Да , бедность, но никто ни голым, ни не стриженным не ходит, так как работаем с людьми, должны выглядеть прилично. На краску за 60-100 грн и стрижку за 200 в дворовых парикмахерских худо-бедно хватает. Естественно то , что зарплату не поднимают больше трёх лет, сказывается, выживать все трудней, но точно пока не голод.