Миссис Буркул• 27 декабря 2024

Всім все прощаю.

Не те що вилазять мені на голову-ні.
Просто мені реально байдуже що люди про мене думають
Я не тримаюся за дружбу / є друзі супер, немає / ну і добре.
Була подруга , життя без неї не уявляла. Злилася- ну і добре
23 роки з чоловіком . Більш менш гарні відносини.
Колись боялася такого життя і не розуміла коли дівчата тільки і сімʼї відчувають свою силу.
Зараз чоловік - основне.
Дітей обожнюю.
До чого я веду. Немаю образ ні на батьків які мене мали до одного місця, ні товаришів - друзів, , які вона були, а сьогодні пох …які
ТихоЯ• 27 декабря 2024
Вас, такое положение вещей - удивляет, разочаровывает или вы просто похвастаться?)
автор Миссис Буркул • 27 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
Похвастаться чем?
ТихоЯ• 27 декабря 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Похвастаться чем?
А в чем посыл темы?
Да, я блондинка!• 27 декабря 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Похвастаться чем?
Ну,вы же этот опус писали с какой-то целью?Вот у вас и спрашивают -что движет вами?
Лукава_Кiшка• 27 декабря 2024
Вам байдуже на стільки, що ви це аналізуєте і обговорюєте.
автор Миссис Буркул • 27 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так і є. Сьогодні подруга згадала ситуацію, як наша знайома три роки назад якусь куйню сказала в мою сторону, а я і не згадала.
Да, я блондинка!• 27 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
’да,три дня я гналась за вами,чтоб рассказать как вы мне безразличны’))
Аnnеt• 27 декабря 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
лучше так: кому должна — я всем прощаю