Ширли-Мырли• 27 декабря 2024
Травма головы, где можно работать?
У мужа в 2002 году была травма головы (трепанация) и теперь как только он идёт устраиваться на работу его начинают спрашивать про воинский учёт, и когда видят что он исключен начинается множество вопросов. Как? Почему? Когда? Не говорить не вариант, они видят военный билет и штамп в нем. Может кто-то знает, на какой работе может работать человек у которого когда-то была такая травма? До исключения работал на шахте больше 20 лет.
Ширли-Мырли
• 27 декабря 2024
Ответ дляСоня-сонятко
У мене знайомий на шахті у Польшу працює з такою травмою і ок
Дякую
Ширли-Мырли
• 27 декабря 2024
Ответ дляГолубец
Посмотрите в удостов.МСЕК и карту ипр. И не выдумывайте про военник
Я ничего не выдумываю, муж сегодня ходил на собеседование, попросила их разговор записать на диктофон, пока не попросили его военик все было хорошо
Ширли-Мырли
• 27 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
Ну питають і що? На шахту не візьмуть мабуть, а на інші чому ні
Він хоче влаштуватися на хімзавод на навантажувач (вантажником).
Джага-джага• 27 декабря 2024
Люди вы странные такие те кто пишет ну и что тут такого
Там столько побочек и всего
Трепация !!!!
Там столько побочек и всего
Трепация !!!!
Каяспер• 27 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Господи,вантажником беруть всіх.
В якому місті чоловік шукає роботу?
Там де я працюю багато вакансій
В якому місті чоловік шукає роботу?
Там де я працюю багато вакансій
Ширли-Мырли
• 27 декабря 2024
Ответ дляКаяспер
Господи,вантажником беруть всіх.
В якому місті чоловік шукає роботу?
Там де я працюю багато вакансій
В якому місті чоловік шукає роботу?
Там де я працюю багато вакансій
Павлоград, хімзавод, я теж здивована таким вимогам
Ширли-Мырли
• 27 декабря 2024
Ответ дляДжага-джага
Там столько побочек и всего
Трепация !!!!
Там столько побочек и всего
Трепация !!!!
Могут не взять на погрузчик? Это вроде не тяжёлая робота?
ЧорноброваЯ• 27 декабря 2024
У нього ж є інвалідність?
Працівника з інвалідністю раніше взагалі охоче брали на роботу, роботодавець тоді меньший податок за працівника сплачує.
Але працедавець зобов´язаний адаптувати під працівника з інвалідністю робоче місце, тому на роботі можуть вимагати програму реабілітації (видається МСЕК разом з довідкою-корінцем про інвалідність). А там заключення мсек про рекомендовані умови роботи і професії.
Не знаю чи так само охоче на роботу беруть зараз.
Але чим не варіант сказати про інвалідність, але не вдаватися в діагнози?
До речі, коли в центрі зайнятості стояла на обліку, то там загубили мої документи і консультант розповідала, що в них в архіві працівник з ментальною інвалідністю працює, документи іноді губить. Тому думаю, що і після травми роботу знайти реально, навіть якщо не приховувати діагноз. Але свої сили, звичайно, потрібно адекватно розраховувати.
Ширли-Мырли
• 27 декабря 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
У нього ж є інвалідність?
Інвалідності немає
Каяспер• 27 декабря 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Інвалідності немає
Так тим паче,якщо не має інвалідності то мають взяти.
Нехай каже що просто робили операцію і не вдається в деталі