Губи до вух• 27 декабря 2024
Это глисты у кошки?
Каждое утро такое остаётся на месте где кошка лежала,это яйца глистов?
Пишу з калідору• 27 декабря 2024
Ответ дляMs. Скромность
По мне как слишком крупные для глистов
Ну, нам же не известны размеры кота. Может там малыш ростом 178 см и весом 90 кг, откликается на Игоря, тогда вполне может быть и яйца глистов
Ms. Скромность• 27 декабря 2024
Ответ дляПишу з калідору
Их размер не зависит от размера хозяина
Губи до вух
• 27 декабря 2024
Ответ дляandronata
Так, це діпілідіоз. Буває коли кіт зїсть заражену блоху. Купіть хорошу таблетку від глистів і все минеться. Було у кота нещодавно, бридко то дуже. Бо було на дивані, лежанках те все, збирали пилососом
Дякую,а що ви давали коту? Назву не пам´ятаєте ?
Ответ дляГуби до вух
Оці купувала. Одна таблетка діє 30 днів. Вона комплексна від бліх, глистів, кліщів. Можна будь-яку комплексну купити. Вони +- однакові за принципом дії. Але скоріше за все у котика блохи. Бо зараження цим видом глистів саме через них відбувається. Я додатково купала кота. Дві дохлі блохи побачила, бо так на сухій шерсті не змогла знайти. Таблетка допомогла однократно.
В нас кіт домашній. Але ходимо в гості до свекрухи, в неї їх 12 в приватному будинку. То мій біль. Бо постійно звідти то бліх приносимо, то лишаї. Перепадає час від часу то коту, то дітям...
Головний кошак• 27 декабря 2024
Ответ дляГуби до вух
Проводять одноразово. Для дегельмінтизації застосовують празиквантел або альбендазол, як й при інших цестодозах. проводиться і супутня терапія (травні ферменти, вітаміни, пробіотики тощо).