ЯблокоРаздора• 27 декабря 2024

Яка зараз зарплата у викладача? Кандидата наук

Чи більшість виїхали за кордон?
Цікаво.
Знайома каже, що у неї (вчителя) 17 тисяч. А як у ВУЗах? Набагато більша?
аромат Жука• 27 декабря 2024
НАНГУ десь у районі 50 тис
Невидимка Майя• 27 декабря 2024
Дивлячись в якому місті, ЗВО, стаж, ставка чи менше, сумісництво чи основне місце роботи.
автор ЯблокоРаздора • 27 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Звичайна ставка. Стаж 10+. Обласний центр. Наприклад, Київ або Львів.
автор ЯблокоРаздора • 27 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
НАНГУ десь у районі 50 тис
Ого. Це ставка?
Аноним Советчик• 27 декабря 2024
А навіщо їм їхати за кордон?На завод?
автор ЯблокоРаздора • 27 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
А навіщо їм їхати за кордон?На завод?
Працювати у вузах там
Кошка Мурка• 27 декабря 2024
5 років назад у викладача була дуже -дуже маленька зарплата. Чисто формально на бензин.
Гага Газу• 27 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
А навіщо їм їхати за кордон?На завод?
Многие работают. Культурная диверсити и обмен опытом
Мая твая не панимать• 27 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
НАНГУ десь у районі 50 тис
Преподы всегда жировали.
Аноним Советчик• 27 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Працювати у вузах там
Їх там ніхто не чекає.
Невидимка Майя• 27 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
У мене сумісництво на 0,5 ставки, економічний ЗВО, у мене ступінь доктора наук, 7 тис грн. До повномасштабного працювала також на 0,5, але на основному місці роботи, був ступінь кандидата, то з надбавками за стаж, рейтинг і т.д. виходило близько 13 тис грн. Що зараз як по основному місцю роботи - не зорієнтую точно.
аромат Жука• 27 декабря 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Ого. Це ставка?
1.25 була, кандидат
Аноним Советчик• 27 декабря 2024
Ответ дляГага Газу
Обмен опытом,лекции,но это все разово и это именно обмен,а не постоянная работа.
...аяприкольная• 27 декабря 2024
Кума кандидат наук.
В минулому році на ставку було 12 тисяч. Але і пар у неї не багато, зате безліч наукової роботи.
Мая твая не панимать• 27 декабря 2024
Ответ дляКошка Мурка
У преподов из Шевы в 2005м зп была 10 тыщ. Сейчас страшно даже представить, точно как в первом комменте видать.
Невидимка Майя• 27 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Їх там ніхто не чекає.
Якщо наш викладач має той чи інший грант/фандінг по міжнародному проекту, то працюють за кордоном у ЗВО. Це як один з варіантів. Мене особисто не за грантом, а на постійне місце роботи запрошували в Чехію в університеті в Чеське Будєйовіце. Не поїхала з особистих причин, але сам факт, що можливість була. Це, звісно, не прям ’поголовно’, але варіанти є. Хоча в загальному, звісно, ніхто нікого ніде не чекає.
Кошка Мурка• 27 декабря 2024
Ответ для...аяприкольная
Кума кандидат наук.
У мене повна ставка, пар забито битком було, ще і лекціі читала на вечірньому, виходило 1,25. Але зарплата трошки печаль була.
Гага Газу• 27 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Не, мои знакомые так уехали в Испанию в 2005 и там много таких из других стран. Именно обмен опытом и, если произвел впечатление, приглашают на работу. Конечно, зависит от предмета. А с войной скорее всего проще и быстрее принять решение и получить документы
Каляка маляка• 27 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
1.25 була, кандидат
Слабо верится, у нас столько ректор не получает
Гага Газу• 27 декабря 2024
Ответ дляАноним Советчик
Їх там ніхто не чекає.
Уехать работать заграницу можно по совершенно любой специальности, не обязательно быть преподавателем (это зависит от желания, смекалки, знакомств, денег)-от мытья полов до руководителя высшего звена. Это только на советчице все обесценивают и негативят
аромат Жука• 27 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
ну я ніколи не була у новій зеландії, але це не означає, що їі не існує
мабуть я не придумала, а точно знаю?
Каляка маляка• 27 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
мабуть я не придумала, а точно знаю?
Просто работаю в кадрах в вузе, таких зарплат ни у кого нет, а ставки, почасовки в пределах страны +- определены
аромат Жука• 27 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
ну це ж ви в цивільному вузі? ви розумієтесь на військових ?
Каляка маляка• 27 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
Не в военном вузе работаю, да
аромат Жука• 27 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Не в военном вузе работаю, да
дуже велика різниця навіть у зп лаборанта, дуже
Каляка маляка• 27 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
Надо и себе идти в военный 😀
аромат Жука• 27 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Надо и себе идти в военный 😀
туди не пробитися...зараз зовсім..тільки по знайомству чи купити посаду
Каляка маляка• 27 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
Эх, остаюсь у себя)
muma12• 27 декабря 2024
Смішна просто. В звичайних універах до війни було десь 10-12 тис., навантаження величезне. У крутих, як КНУ чи академія СБУ була десь 17 тис, мабуть, навантаження поменше.
Якщо ви думаєте працювати викладачем - категорично не раджу.
аромат Жука• 27 декабря 2024
Ответ дляКаляка маляка
Эх, остаюсь у себя)
Я дивлюсь по реакціям, люди не можуть повірити у зп 50 тис в військовому вузі. Диво дивне Це не секретна інофрмація))